Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Jacek_Placek_Na_Oleju A moździerz jest beznadziejny. Nadaje się tylko do rozpoczęcia walki bo ma opóźnienie jednej tury -wiec wyznaczasz pole ataku i dopiero za turę jest atak więc do tego czasu wróg może zmienić pozycję. RPG jeszcze zły nie jest ale granaty mają plus bo lecą po łuku - można przezucac granaty nad budynkami na przykład.
via Android
  • 0
@Jacek_Placek_Na_Oleju Mam w sumie 2 drużyny niepełne. główna to ja, blood, Raven, grizzly, koleś z wysokimi dowodzeniem nie pamiętam imienia i Barry. 2 drużyna to support steroid, livewire , larry jeszcze jeden bomber (ale idzie w odstawkę za raz) I ten najemnik co 30% szybciej robi operacje.
@Variv: No ja zaczynałem tak:
- Kalyna
- MD
- Ice
- Fidel
Potem była potrzeba kogoś do szkolenia milicji to stworzyłem swojego najemnika (nic to nie kosztuje, tylko jednorazowo) pod dowodzenie. Teraz po wyzwoleniu dwóch kopalń stać mnie było na zatrudnienie Raven jeszcze.
Naprawdę w późniejszym etapie jest potrzeba dwóch drużyn? Nigdy nie potrafię się przekonać do grania w ten sposób, myślałem bardziej by jedną grać a drugą szkolić milicję