Wpis z mikrobloga

Czy wy tez tak macie, że jak siadacie przed kompem w celu zagrania w jakas gierkę to macie taki dziwne uczucie w głowie jakby zmęczenia, nie możecie sie w ogóle skupić i jakakolwiek gra która wymaga większego zaanagażowania typu cs, lol was meczy w opór? Pamietam jak kiedyś potrafilem grac calymi dniami a od jakichś dwóch lat mam taki stan gdy próbuje w cos zagrać xd od ponad 2 lat prawie w nic nie gram, na kompie grając spędzam maksymalnie 6h w tygodniu i jest to glownie granie w tft gdzie mogę sobie grac na #!$%@? i przeglądać neta czy oglądać seriale w międzyczasie. Mam dosc wysoka aktywność fizyczna, dobrze sie wysypiam i w miarę dobrze jem, wiec raczej mogę wykluczyć ten stan przez #!$%@? tryb życia itd. A pracy tez tego w ogóle nie odczuwam.
#gry #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
  • 4
  • Odpowiedz
@Arekt: Dzisiaj dosłownie o tym samym myślałem, mam ochote w coś zagrać ale jak siadam do gry to czar pryska, po pół godziny gram na siłę i mi głowa pulsuje, niestety raczej wyrośliśmy z tego :P kiedyś w lineage2, flyffa czy wowa potrafiłem grać po 8 godzin
  • Odpowiedz
@Arekt: Mam to samo, siedzenie przed komputerem wiecej niz 1h sprawia mi problem, mimo ze kiedys potrafilem i po 12h siedziec grajac w lige xD
kupno konsoli troche pomoglo, przy niej jakos mam ochote dluzej siedziec ogrywajac jakies gry singleplayer, ale na pocenie sie do tytulow multiplayer juz kompletnie nie potrafie, jakby rece i oczy byly nie te same jak kiedys xD
  • Odpowiedz
uczucie w głowie jakby zmęczenia, nie możecie sie w ogóle skupić i jakakolwiek gra która wymaga większego zaanagażowania

gdzie mogę sobie grac na #!$%@? i przeglądać neta czy oglądać seriale w międzyczasie


@Arekt: brzmi trochę jak problemy że skupieniem przez przeładowanie mózgu gównoinformacjami z neta, jeżeli dużo scrollujesz wykopy, fejsy, instagramy i inny szajs który nic nie wnosi oprócz zastrzyku dopaminy to spróbuj zrobić przerwę na kilka tygodni i sprawdź czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Kajtosz: wątpię, że to przez to bo problem nie występuje w sumie nigdzie poza próba zagrania w jakaś gierkę, a przerwy całkowite od komputer zawsze sobie robiłem przez wakacje tak samo przez ten czas ograniczałem scrollowanie neta do minimum.
  • Odpowiedz