Wpis z mikrobloga

Przez akcję z Górnikiem Zabrze z ciekawości sprawdziłem jak nitro się trzyma. Chyba nikt nie zaliczył tak spektakularnego upadku jak on. W 6 miesięcy doprowadzić się do takiego stanu. Tak jak wcześniej miał podbródek i był lekko ulany to teraz ewidentnie widać jak spuchł na jego transmisjach na żywo.

Oprócz tego totalny niebyt w internecie. Niestety istnieje kanał z shotami z jego live. Shoty które nie odnoszą się do jakiś głośnych tematów mają od 10-40 tyś wyświetleń, chyba zostali z nim jedynie jego psychofani. Mimo tego na ostatnim live z donate dostał około 330 zł, nawet niezła dniówka. Jak ja bym był psychofanem nitra, to nie wysyłałbym mu kasy, bo przy takim stanie fizycznym lepiej, by było gdyby poszedł do normalnej pracy i schudł, a nie jadł mcdonalda ze słodyczami siedząc 10h przed kompem.

#famemma #thenitrozyniak #patostreamy #polskiyoutube
KoxKoxu21 - Przez akcję z Górnikiem Zabrze z ciekawości sprawdziłem jak nitro się trz...

źródło: asd12222

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 4
@CzatownikzCzatowni: To też jest piękne, wyzywanie obcych ludzi za to jak wyglądają i nabijanie się z lewicowej mowy akceptującej wszystkich według fanów nitro jest dobre, robienie tego wobec nitra - jak tak możesz on jest chory!11!!
  • Odpowiedz
kwestia czasu, aż Sandra nie będzie potrafiła już dłużej ukrywać obrzydzenia i odejdzie, chłop się stacza coraz bardziej, ten film od NWASD go zniszczył
  • Odpowiedz