Aktywne Wpisy

WillyJamess +396
Apeluję, żeby przestać wstawiać wszędzie mordę Tomczaka, bo przecież ten pajac właśnie w tym celu został wynajęty, żebyście go targetowali. On przyjmie na ryj każdą ilość śliny, a potem sobie po cichutku zniknie, tak samo jak Szumowski czy Niedzielski.
TO DONALD TUSK JEST ODPOWIEDZIALNY ZA KREDYT 0%, a nie jakiś pachoł, który zjawił się znikąd i za chwilę odejdzie w to samo miejsce. Tusk tymczasem pływa sobie w baseniku z wnuczkami, kopie
TO DONALD TUSK JEST ODPOWIEDZIALNY ZA KREDYT 0%, a nie jakiś pachoł, który zjawił się znikąd i za chwilę odejdzie w to samo miejsce. Tusk tymczasem pływa sobie w baseniku z wnuczkami, kopie
źródło: 0d354a37995195-945-560-0-174-3171-1902
Pobierz
Anoncio2111 +50
Witajcie Miraski, chciałem się Wam pochwalić zdjęciem Saturna, które zrobiłem dosłownie kilkanaście minut temu zestawem teleskop (zwierciadło 8 cal)+ lustrzanka. Efekt taki sobie, ale i tak jestem mega zadowolony ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ
#astronomia #astrofotografia #kosmos #nauka #fotografia
#astronomia #astrofotografia #kosmos #nauka #fotografia
źródło: IMG_2472
Pobierz




Zerknijcie na historię tego gościa. Codziennie około 20 wpisów, materiałów prorosyjskich, antyukraińskich, promujących symetryzm np:
A wykopki łykają widać coraz mocniej. A śmiali się na początku wojny że są odporni na ruskie manipulacje.
#ukraina #rosja #wojna
Się nabierają. Pewnie konfederaci - to zawsze najbardziej podatna gleba na populizm.
@masz_fajne_donice: Nic mnie bardziej nie motywuje do wyśmiewania ukraińskiej propagandy i wrzucania ukraińskich strat jak właśnie takie wpisy. Dziękuje z całego serca. Coś mi się wydaje, że to początek naszej przyjaźni. Trochę smutno mi że usunąłeś mój komentarz, w którym podałem przykłady debilnej rosyjskiej ale i ukraińskiej propagandy. Jak widać prawda to za dużo dla
Komentarz usunięty przez moderatora
@JPRW: Jaka ściema. Przecież wszystko, co się piszę w internecie to prawda. Ale mam obywatelstwo, czyli IDENTYCZNE prawa jak każdy inny.
@Koniasz: hahahah ja prdl, wstydu nie masz ani za grosz honoru. #pdk
@Aleale2: 19 godzina w poniedziałek a ty już napruty xD.
@bombastick: Haha tego jeszcze nie grali. Sami mnie non stop zaczepiacie a potem płaczecie i zgłaszacie moje wpisy.
@bombastick: To może pokaż ten mój komentarz i pokaż wszystkim jakie to sztuczki w nim zastosowałem. A nie zapomniałem. Ty tylko potrafisz ujadać, zero merytorycznej dyskusji.
@Koniasz: trochę ci urwało wiec pomagam i wytłuszczam
@zeMadafaka: Ale patrząc na jego treści nie można zaufać żadnemu opisowi z tych które robi. Do tego jednocześnie manipuluje tekstami jak ten co podałem na samym początku. To tak jakbyś oglądał TVP dla kilku ciekawych materiałów a jednocześnie chłonął całe to gówno które serwują.