Wpis z mikrobloga

@Koniasz: Okej, rozumiemy.

Ivany, możecie w końcu już nas zaatakować? To wasze sranie propagandą jest już nudne. Zaatakujcie w końcu NATO i pozwólcie, że was zmasakrujemy, będzie szybciej.
  • Odpowiedz
  • 10
Ivany, możecie w końcu już nas zaatakować? To wasze sranie propagandą jest już nudne. Zaatakujcie w końcu NATO i pozwólcie, że was zmasakrujemy, będzie szybciej.


@Nostrian: Ale co to za fikołek i co to ma wspólnego z filmem, który wrzuciłem? Czy ja coś pisałem o rosyjskim ataku na Polskę? Czy ja gdzieś straszę Rosją albo coś? Wy po zobaczeniu ukraińskich strat doznajecie jakiegoś załamania nerwowego. Macie mózgi zlasowane propagandą ukraińskich sukcesów
  • Odpowiedz
@Koniasz: Ivan i tak wszyscy wiedzą kim jesteś xD xD xD xD

Naprawdę, możesz przekazać oficerowi z FSB albo GRU albo komuś innemu kto was nadzoruje, ze możecie już przypuścić atak na Polskę? Jesteście już po prostu nudni i zapychacie kanały propagandą jaka i tak jest rozpoznawana i nikogo nie obchodzi.

Zaatakujcie w końcu i pozwólcie, że was zmasakrujemy. Serio, to wasze gadanie o banderowcach jest już śmieszne. Możecie już zaatakować?
  • Odpowiedz
  • 6
Zaatakujcie w końcu i pozwólcie, że was zmasakrujemy. Serio, to wasze gadanie o banderowcach jest już śmieszne. Możecie już zaatakować?


@Nostrian: Ej ale co ty za fikołki w tym momencie odwalasz ? Piszesz jakieś bzdury o ataku na Polskę. Do tego dołączasz jakieś bzdury o banderowcach. W domu wszyscy zdrowi czy przedawkowałeś po prostu ukraińskie copium?
  • Odpowiedz
@Koniasz: oo kolejne bradleye, tak jak mówiłem, kartonowe blaszane pudła nienadające się na te warunki jakie panują w Europie, te wozy były robione z myślą o wprowadzaniu demokracji u Arabusów w klapkach na bliskim wschodzie (stąd większość ma pustynny kolor) a w Europie nikt nie zakładał dużego konfliktu, więc te wozy podobnie jak abramsy będą masowo niszczone przez ruskich co obserwujemy
  • Odpowiedz
  • 2
@Koniasz nie prawda kacapie, Ukraińcy nie ponoszą strat. Wczoraj też dowiedziałem się na wykopie że jak ruscy niszczą jakiś skład z amunicją to znaczy że ta amunicja była przeterminowana xD
  • Odpowiedz
  • 3
Wczoraj też dowiedziałem się na wykopie że jak ruscy niszczą jakiś skład z amunicją to znaczy że ta amunicja była przeterminowana xD


@Joii: A ja się w tamtym tygodniu dowiedziałem, że szahedy i rosyjskie pociski są jednak celne gdy Ukraina chce się pochwalić uszkodzonymi silosami zbożowymi xD. Nagle rosyjska broń trafia bez problemu w cele xD. Ale tak to od kilkunastu miesięcy rosyjskie pociski nie trafiają w cel tylko w przedszkola
  • Odpowiedz
@Koniasz: to jest straszne, chłop chyba naprawdę jest chory na głowę czy coś że pisze takie rzeczy i to nie pierwszy raz, już nawet mu nie odpowiadam bo to nie ma sensu
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: Wy Ruskie zawsze tak odpowiadacie. W FSB pewnie tak wam przyszykowali podręczniki.

Przewaga lotnicza NATO jest tak ogromna, że i tak nie będzie dochodzić za często do walk na lądzie, nasza zawodowa armia was rozniesie.

Mozecie już atakować a nie srać w te komentarze
  • Odpowiedz
@Nostrian: Typowe, łatwo się wysyła innych na front i #!$%@? szabelką. Pamiętaj, że każdy żołnierz ma matkę, ojca, brata/ siostrę/ dziewczynę/ żonę / dziecko i zapewniam cię, że za takie wymachiwanie ich życiem, to oni by ci dali #!$%@?.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: Ivan. To wy ruskie machacie szabelką jak idioci chociaż jesteście słabsi.

W przypadku otwartej wojny nie będzie żadnych okopów. Będą F-16 i F-35 z amunicją kasetową. Przewaga NATO w powietrzu jest całkowita, permanentna i absolutna. Rosja jest militarny karłem jakiemu wydaje się, ze jest ZSSR jakie już nie istnieje. Będziesz mięsną wkładką do BWP, a ja będę to oglądał w telewizji i jadł Chipsy.

Idz pisać swoim rodakom Ivan aby
  • Odpowiedz