Wpis z mikrobloga

Tak myślę, że kartoflenko nie jest taki głupi. Wziął do siebie wagnerowców, być może po to żeby mieć w nich ochronę przed przejeciem zbrojnym jego guwno kraju przez ruskiego karaczana.
Nie zdziwię się jak kartofel przeżyje #!$%@? kremlowskiego i jeszcze na koniec się ułoży z zachodem

#ukraina #rosja
  • 24
Wziął do siebie wagnerowców, być może po to żeby mieć w nich ochronę przed przejeciem zbrojnym jego guwno kraju przez ruskiego karaczana.


@dean_corso: No żeby oni sami kartoflenki nie wysadzili ze stołka, po czym Putin wjechałby z "misją pokojową/stabilizacyjną" ;d
Tak myślę, że kartoflenko nie jest taki głupi. Wziął do siebie wagnerowców, być może po to żeby mieć w nich ochronę przed przejeciem zbrojnym jego guwno kraju przez ruskiego karaczana.

Tak.

Nie zdziwię się jak kartofel przeżyje #!$%@? kremlowskiego i jeszcze na koniec się ułoży z zachodem

Nie.

@dean_corso:
Tak myślę, że kartoflenko nie jest taki głupi. Wziął do siebie wagnerowców, być może po to żeby mieć w nich ochronę przed przejeciem zbrojnym jego guwno kraju przez ruskiego karaczana.


@dean_corso: to jak brać lisa do ochrony kurnika :-) Prigożyn jest ściśle związany z władzami FR, Łukaszenka nie ma czym tego przelicytować.
przecież wagnerowcy jawnie wystąpili przeciwko armii ruskiej


@dean_corso: no nie, doszkól się. Wystąpili przeciwko Shoigu i Gierasimowi, a sporo wojskowych ich poparło, a przynajmniej im nie przeszkadzało.