Wpis z mikrobloga

Dodatkowo to trochę tak wygląda jakby w poniedziałki ludzie zaczęli mieć zamiast zdalnego to robotę w biurze.


@Darth_Gohan: Ogólnie ludzie wrócili do biur. Korpo już w większości jadą na full, a wcześniej większość mniejszych firm. W domach zostało głównie IT, agencje, startupy i taka tam "branżunia".
  • Odpowiedz
Zwyczajnie ludzie stwierdzili, że dzisiaj do biura jadą samochodami bo może padać dzisiaj.


Dodatkowo to trochę tak wygląda jakby w poniedziałki ludzie zaczęli mieć zamiast zdalnego to robotę w biurze.


@Darth_Gohan: pozwolę sobie się z tobą [nie zgodzić](https://wykop.pl/wpis/72134501/#!$%@?-juz-od-faktu-ze-jednopasmowa-strzegoms), a przynajmniej nie zgodzić w całości. Przed chwilą jeszcze tamtędy jechałem i dawno nie widziałem po 10 rano korka pod gadowianką. Generalnie jeśli nie podregulują świateł to jutro również będzie deszczowy poniedziałek.
  • Odpowiedz
@ploki_juhy_rdeswa: Ja mówię co jeszcze dodało syfu do tego.

Wypadło mi z głowy, że przecież w weekend otworzyli TAT dla Autobusów.

Generalnie nie wiem czemu wierzysz, że oni te światła podregulują. Przecież magistrat nie przyzna się do jakiegokolwiek błędu.
  • Odpowiedz
@ploki_juhy_rdeswa: Bo napisałeś że podregulują :)

Oni tego nie ruszą dopóki nie puszczą tramwajów. Czyli przez jakiś miesiąc co najmniej.

A my kiedyś dostawaliśmy marchewkę w tym mieście? Bo tak mi się niezbyt kojarzy.
  • Odpowiedz
@ploki_juhy_rdeswa: Którą masz na myśli pierwsza koncepcje? Bo ja się już pogubiłem która była pierwsza:)

Wiem co napisałeś. Ja zwyczajnie twierdzę, że naiwnie wierzysz, że ktoś w tym pięknym magistracie weźmie pod uwagę korki po uruchomieniu nowej trasy. Ja w to przestałem wierzyć. Jak dla mnie to oni jeszcze jak do tego siądą to jeszcze bardziej skaszanią.
  • Odpowiedz
Cyrk jest z tymi światłami na skrzyżowaniu Strzegomskiej i Nowosolskiej. Normalnie o tej porze przejeżdżam ten odcinek od Factory do Nowosolskiej w 10 minut, dziś korek był już za halą strzegomską i w sumie jechałem 40 minut. Co będzie jak wróci normalny ruch to nie wiem :D
BTW. Światła pod wiaduktem są ustawione czasowo, a nie na jakiś czujnik który wykrywa że jedzie autobus, więc samochody stoją w korku mimo że nic
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: mogłem napisać "oryginalną" koncepcję to by było prościej, a o ile mnie pamięć nie myli to zakładała ona po dwa pasy w każdą stronę. No ale cóż - #!$%@? nam w dupę, siedzieć cicho bo łysy z bratem z nami zatańczą, hop do wagonów bydlęcych raźno wskakiwać.

Światła pod wiaduktem są ustawione czasowo, a nie na jakiś czujnik który wykrywa że jedzie autobus, więc samochody stoją w korku mimo że
  • Odpowiedz
mogłem napisać oryginalną koncepcję to by było prościej, a o ile mnie pamięć nie myli to zakładała ona po dwa pasy w każdą stronę. No ale cóż - #!$%@? nam w dupę, siedzieć cicho bo łysy z bratem z nami zatańczą, hop do wagonów bydlęcych raźno wskakiwać.


@ploki_juhy_rdeswa Panie dwa pasy w którąś stronę. Po co takie coś dla wrocławianina :)

Żeby tam jeszcze naprawdę dobrze była zrobiona ścieżka rowerowa, ale oczywiście,
  • Odpowiedz
@grzegorz_kk: jak będziesz wracał protip: na skrzyżowaniu Strzegomska/Rogowska zielone na lewym pasie na wprost pali się kilka jak nie kilkanaście sekund krócej niż na prawym żeby autobusy z TAT mogly się włączyć w stronę factory i nie wygląda to na wybudzanie na żądanie, czyli sytuacja analogiczna do tej co wspominałeś wcześniej w drugą stronę.
  • Odpowiedz