Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc już od faktu że jednopasmowa strzegomska to jest śmiech na sali, dzisiaj, przy okazji jeżdżenia wokół komina, popaczałem i wziąłem udział w nowej organizacji ruchu w okolicy gadowianka/TAT...no i jest fajnie.

* dwukrotnie przejeżdżając blisko odcinka pod wiaduktem przy mamucie widziałem że w stronę miasta auta mają czerwone światło chociaż nie jechał żaden autobus. Miejsce przecięcia pasa z nowego dworu w stronę miasta na wysokości CZK, wygląda jak cykle zrobione na #!$%@?,.po co wybudzać na żądanie?
* zielone dla samochodów od strony miasta w stronę factory pod gadowianką zostało znaczączo skrócone - spod estakady przejechałem dopiero na trzecim cyklu za skrzyżowanie z nowodworską

Nie po to się buduje trasy dla MPK żeby Kowalski z Nowakiem wygodnie dupowozem, zamiast wagonem bydlęcym, do parkingu pod NFM dojechali...

Trzymajcie się tam w poniedziałek.

#wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
@ploki_juhy_rdeswa: to jeszcze luz, dzisiaj w nocy jechałem jak już była wyłączona sygnalizacja świetlna. Jadąc w stronę centrum przecina się pas tramwajowo-autobusowy i osobówki mają ustąp pierwszeństwa. Jadę sobie normalnie, widzę autobus to się zatrzymałem. Autobus zatrzymał się przed skrzyżowaniem, nie wiedziałem o co chodzi ale skoro się zatrzymał to ruszyłem, nagle on też ruszył i mruga mi światłami xDDD O #!$%@? chodziło? Nie wiem.
  • Odpowiedz
@ploki_juhy_rdeswa: a tak w ogóle to organizacja ruchu jest debilna z jeszcze jednego powodu, jadąc w stronę Nowego Dworcu, jak zjeżdżam z mostu to mam STOP, o tyle absurdalny stop, że tam trzeba zatrzymać się pod takim kątem, że uja widać w lusterku i trzeba się mocno gimnastykować. Powinno być tam pierwszeństwo dla tych co jadą z mostu i w stronę mostu, bo 95% ruchu ma teraz ustąp pierwszeństwa i STOP
  • Odpowiedz