Wpis z mikrobloga

na lajcie z Czeczetem


@BombaskaEskadraLotnicza: A o Ukraińcach coś było? Nie słuchałem, ale przypuszczam, że jeśli było to siwy łeb przytakiwał 3 razy bardziej gdy łysy proruski łeb coś o tym gadał. Nie słuchałem tego #!$%@? i nie mam zamiaru, ale z tego co tu czytam wszystko w normie, czyli wiadomo jak. I tak większe tfu na Kołodzieja Barneya, bo podobno kark zginał i rów lizał. Noooo, prawdziwy podbiżyński scyzoryk i
@BombaskaEskadraLotnicza: No i wszystko. Nie wiem co tym rusofilom we łbach siedzi, tym co mają się za polskich patriotów. Wołyń? Jasna sprawa, trzeba pamiętać, ale przy tym wielbić radziecką/ruską zarazę? Wołyń to coś strasznego, ale co robili ruskie u nas i na całym świecie (dalej robią) i to nie jednorazowo to za zatrważające. Takie czeczety postanowili tego nie dostrzegać? Na to wygląda. Czeczet w sumie debil, ale niegroźny. #!$%@?, tyje i
Wołyń? Jasna sprawa, trzeba pamiętać


@Bajkonur: Nie nie nie, prawdziwy Polak wybacza Wołyń i wszystkie inne historyczne krzywdy które wyrządzili nam bracia Ukraińcy, bo to już przeszłość, to są nasi bracia, tacy sami jak my. Ale za to wszystkie ruskie zbrodnie to trzeba do usranej śmierci wypominać bo ruskie to podludzkie śmiecie które trzeba wyeksterminować.

O, tak obecnie powinien myśleć prawdziwy polski patriota. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107: Bardzo ładnie to ująłeś. Ciekawe też jest, że wiele osób zapomina, że pod sztandarem ZSRR przecież znajdowali się najeźdźcy różnych narodowości... w tym ukraińskiej. Po prostu ludzie w większości to idioci i można ich opiniami manipulować ze skrajności w skrajność. Pamiętam jak kilka lat temu rozmawiając z ludźmi mówiłem, że Rosja to w gruncie rzeczy swołocz, która dalej sra do dziury w ziemi. To mi nie wierzyli i mówili, że
@Bajkonur: Najgorsze jest to że są w tym kraju ludzie którzy tak na serio myślą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ivan_Sekal: Dokładnie, ale wykopkom już tak się mózgi zlasowały że by Ukraińcom robili na klęczkach z połykiem i każdego na hakach wieszali za podejrzenie o onucowstwo czy inny schizofreniczny #!$%@?.

Jak już #!$%@?ć to wszystkich po równo, a nie, wybiórczość bo przekaz z USA jest taki a
@supra107: No to sobie wyobraz jesli twoj rozum ogarnia takie cos. Jeden kraj napada drugi i ludzie #!$%@?ą? Na razie rozumiesz? I co robisz? Widlami bronisz granicy, czy wpuszczasz i jakiejs pomocy udzielasz? I nie mowie tu o zadnych kleczkach i polykach, bo to już panstwo zrobilo z naszego budzetu. Mi tez sie nie podoba to co sie dzieje z paru powodoch. Mniej wiecej takich samych gdy Polacy masowo wyjeżdżali Do
@Ivan_Sekal: Koneczny to prehistoria (pseudo)nauki jednak, a my z Ukraińcami mamy cywilizacyjnie sporo wspólnego przez życie w ramach jednego organizmu państwoego przez całe stulecia, czy tego chcemy czy nie.

Polski czy ruski szlachcic to była właściwie ta sama mentalność w wielu przypadkach, tyrający dla szlachcica chłop z pod Kielc czy spod Drohobycza też.

Co najwyżej mieszczaństwo czy chłopi z jakichś oczynszowanych dóbr gdzieniegdzie mogli się różnić.

Potem współżycie w Imperium Rosyjskim
@BombaskaEskadraLotnicza: USA ma tyle za uszami że mogą konkurować z ZSRR w ilości popełnionych zbrodni przeciwko ludzkości. Tyle że USA było wygranymi więc ich sprawiedliwość nie dotyczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Bajkonur: Może powiem czego się nie robi: nie otwiera się granic i nie wpuszcza się bez kontroli kogo popadnie, nie wprowadza się programów socjalnych które zapewniają imigrantom większe przywileje niż rodowitym obywatelom, i nie przymyka