Wpis z mikrobloga

Ktoś ma jakieś tipy jak łatwo i przyjemnie osiągnąć k-hole? Moje poprzednie doświadczenie z dysocjantami obejmuje 2F-DCK, DMXE, 3-MeO-PCE i podtlenek azotu, a kilka dni temu kupiłam zwykłą ketaminę, wydaje mi się że nie mam tolerki, bo próbowałam tych substancji dość rzadko na niezbyt wysokich dawkach.

Wczoraj przygotowałam sobie kreski kety po około 12.5mg, po wciągnięciu w sumie 100mg w przeciągu około godziny czułam dość mocną dysocjację. Położyłam się po ciemku na podłodze i słuchałam muzyki, ale niestety nie odczuwałam niczego ciekawego oprócz dość zimnego i neutralnego headspace'a, oraz tego że każdy, nawet najmniejszy ruch wywołuje mocne nudności. Zakładam że przyjmowałam ketaminę zbyt wolno, a sumaryczna dawka była zbyt mała na k-hole, ale już tutaj nudności były zbyt duże abym chciała kontynuować z kolejnymi kreskami.

Co mogłabym więc zmienić żeby bez stresu i nieprzyjemnych skutków ubocznych szybko osiągnąć k-hole? IM/IV raczej na razie nie wchodzi w grę, boofowania nie wykluczam, z dodatkowych informacji mogę dodać, że posiadam DPH i ondansetron jako leki przeciwko nudnościom.

#narkotykizawszespoko #ketamina
  • 16
  • Odpowiedz
@neko204395 Nigdy nudności nie miałem po ketaminie. Dawki za małe, bo ciekawie to się robi dopiero powyżej 100 mg na raz. Najlepiej wciągnąć 100 i jak zacznie tylko puszczać to znowu 100 i k-hole będzie.
  • Odpowiedz
@neko204395: Chcesz ciekawe, pełne różnych bodźców i doznań k-hole niskim kosztem na kecie? Przypal wpierw ziółka i następnie wciągnij nawet wystarczy +50mg wrażenia będą zgoła inne od samej kety i tej dawki. O wiele mocniejsze i przyjemniejsze. Może typowe k-hole przy tej dawce to nie będzie, ale gwarantuje mocne wrażenia a na początek tyle wystarczy żeby zobaczyć różnice.
Ketamina jest ciekawa w mixach. Wtedy można uzyskać cały jej potęciał. Najlepsza moim
  • Odpowiedz
@neko204395: Nie wiem ile ważysz, ale zakładam, że jakieś 50 kg, więc potrzebujesz ok. 100 mg, żeby osiągnąć k-hole. Możesz to zrobić powoli albo szybko. Pierwsza opcja to przygotuj sobie małe kreski np. po 25, 33 lub 50 mg i je wciągaj, aż wpadniesz do dziury. Ketamina działa jakieś 45 minut, więc przy liniach po 50 mg dobrze by było zachować tempo jednego paska co 10-15 min. Porcje po 25 czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Aguirre_gniew_brzozy @Yaszu: jak to mawiają: nikt nie pytał.

@coco-cola: nie wiem czy nosek się nie zatka przy tak dużej ilości na raz, ale może kiedyś przetestuję.

@snippy_: właśnie myślałam nad takim rozwiązaniem, nie zależy mi nawet aż tak na samym k-hole tak szczerze, a raczej na odczuciu czegokolwiek ciekawszego niż zwykłej dysocjacji i chłodnego headspace'a.

@ArcyPrzegryw: tak jak napisałam, sumaryczna dawka którą przyjęłam to było właśnie 100mg, ale
  • Odpowiedz
@neko204395 najciekawsza opcja to w mixie zażyć tak jak mówię. jedynie przy takiej opcji trzeba zwrócić uwagę na inne dawkowanie. Ja po torbie kryształu i kilku blantach po 30mg kety dobrej jakości miałem tak intensywna podróż astralna, że było to jedno z najciekawszych doznań w życiu. Myślę że wystarczy mała ilość kryształu przed i bucha żeby zmienić znacznie profil.
  • Odpowiedz
  • 0
@snippy_: możliwe że dzisiaj w nocy przetestuję 25-50mg kety z dodatkiem zioła z waporyzatora, z kryształu ani innych stymulantów nie korzystam, ale myślę że na początek taki mix byłby całkiem ciekawy.
  • Odpowiedz
@neko204395:

nie zależy mi nawet aż tak na samym k-hole tak szczerze, a raczej na odczuciu czegokolwiek ciekawszego niż zwykłej dysocjacji i chłodnego headspace'a.


Nie znam Twojej tolerki i wagi. Jak chcesz k-hole to bym zaczynaja od dawki 100mg może 140 i wciągał. Położył się do łóżka z słuchawkami z ulubiona muzyka na uszach i leciał. Muzyka najbardziej wpływa na tripa.
Tolerancja na k rośnie bardzo szybko niestety, a zioło imo
  • Odpowiedz