Wpis z mikrobloga

Dobra widzę, że kacapskie podnóżki z pod znaku #koniaszowatapropaganda dalej nic nie rozumieją, otóż nikt NIE ZABRANIA nikomu informowania o stratach UA na froncie walki z kacapską zarazą.
Musicie jednak zrozumieć(wiem że będzie ciężko), że wasze czerpanie z tego satysfakcji poprzez sarkastyczne komentarze nie jest w dobrym guście. Teraz paniali towarzysze?

#ukraina #rosja #wojna #ruskapropaganda
  • 17
nikt NIE ZABRANIA nikomu informowania o stratach UA na froncie walki z kacapską zarazą.


@bombastick: To po co masowo zgłaszacie każdy mój wpis ? xD

Za to kłamanie o jakimś zakazie pisania o tym powinien być ban


@szurszur: Ale co ty gościu piszesz ? Sugerujesz jakobym ja pisał że wrzucanie ukraińskich strat jest zakazane jakimś prawem czy regulaminem. W domu wszyscy zdrowi ? Nic mnie nie motywuje do wrzucania ukraińskich
Dobra widzę, że kacapskie podnóżki z pod znaku #koniaszowatapropaganda dalej nic nie rozumieją, otóż nikt NIE ZABRANIA nikomu informowania o stratach UA na froncie walki z kacapską zarazą.

Musicie jednak zrozumieć(wiem że będzie ciężko), że wasze czerpanie z tego satysfakcji


@bombastick: a czerpanie satysfakcji z informowania o ruskich startach to już tak?

nie jest w dobrym guście


@bombastick: o gustach sie nie dyskutuje

Teraz paniali towarzysze?


@bombastick: no właśnie