Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem w jakimś Matrixie?

Z jednej strony mamy Panią Marikę, która dokonała rozboju, właściwie trzymając się faktów próby rozboju na osobie LGBT+, za co została prawomocnie skazana przez niezawisły sąd na podstawie — uwaga — zaostrzonych przez Ziobro przepisów. I teraz jak rozumiem i domniemam, zostanie uniewinniona, bo Duda to uniewinnienie podpisze bez mrugnięcia okiem. A z drugiej strony, mamy Panią Joannę, która nie popełniła żadnego przestępstwa, ani nawet wykroczenia, jedynie zażyła tabletkę poronną (do czego miała prawo), a cały aparat Państwa został uruchomiony, aby ją ukarać lub wręcz zniszczyć.

Czy potrzebny jest jakikolwiek inny dowód na to, że ustrój naszej ojczyzny staje się coraz bardziej mieszanką państwa wyznaniowego i standardów żywcem powielających te Białoruskie, czy Rosyjskie?

No nie o taką Polskę mój ojciec dumnie noszący znaczek Solidarności w klapie, w czasach, gdy za to można było #!$%@? od Milicji dostać, walczył. Nie o taką. #!$%@?ć PiS i Konfederację, #!$%@?ć Solidarną (tfu Suwerenną) Polskę i Kukiza #!$%@?ć trzeba też. #!$%@?ć tych wszystkich zjebów, tak mocno aż swojego boga zobaczą, bo inaczej nasze dzieci będą żyły nie w Polsce, a w Katolibanie.

#polityka
  • 2
No nie o taką Polskę mój ojciec dumnie noszący znaczek Solidarności w klapie, w czasach, gdy za to można było #!$%@? od Milicji dostać, walczył


@Anacron: potężna, walcząca o wolność solidarność której większość postulatów to było... skomlenie o więcej socjalu i komunizmu plus sama możliwość skomlenia o to (tzw. wolność słowa) xD

to ja dziękuję za takich antysystemowców walczących z komunistycznym reżimem dla których głównym problemem jest to, że nie mogą
Pobierz tyrytyty - >No nie o taką Polskę mój ojciec dumnie noszący znaczek Solidarności w kla...
źródło: twitter
a cały aparat Państwa został uruchomiony, aby ją ukarać lub wręcz zniszczyć.


@Anacron: to który prokurator podpisał akt oskarżenia i który to sąd ją skazał? jak na razie to nadgorliwe pieski chciały się wykazać przed panem politykiem