Wpis z mikrobloga

Witam Mirków,

Dawno nie jadłem gofrów i od wczoraj mam straszną ochotę sobie zjeść jednego, ma ktoś do polecenia miejsce z dobrymi goframi w Krakowie?
Najlepiej gdzieś po północnej stronie Wisły.

Z góry dzięki!

#krakow #pytanie #gofry
  • 9
@SamaraMan przy tej inflacji i cenach to zjedzenie gofrów 3-4 na mieście wyjdzie podobnie jak kupno gofrownicy i wszystkich składników na nie ;) Nie wiem jak w Polsce, ale u nas gofry kupisz w marketach na stoisku z pieczywem. Są zapakowane w folię, są bardzo miękkie i smaczne. No i na pewno tańsze jak te z budki ;) Na 100% Kaufland je ma.
@SamaraMan já kiedyś kupiłem opiekacz 3in1. Wymieniane płytki, na Sandwiche, gofry i jako grill. Fajna sprawa ;) Przychodzi ochota na gofry tak wymieniam płytki ;) Chciałem kupić zwykły opiekacz, ale widząc to za niewiele więcej, tak stwierdziłem, że lepiej dopłacić te 150kc i mieć jedno urządzenie.
Będę się wybierał do Polski niedługo. Jak to macie tę niedziele. Wszystkie sklepy (markety) zamknięte, ale gastronomia otwarta? Jak w przypadku galerii handlowych? Sorry za offtopic.
@SamaraMan dzięki! Tak wyjazd planować mam najlepiej na piątek/sobotę, a nie jak dotychczas planowałem sobotę/niedzielę? To bez sensu przyjechać w sobotę ok. 16-18 isc odpocząć, a w niedzielę nawet zakupów nie móc zrobić;/