Wpis z mikrobloga

Co mają w głowach ludzie, którzy hejtuja SUVy?

Przecież to jest samochód idealny, sam mam dacie duster i wiem jakie zalety mają takie bydlaki.

Po pierwsze to wsiadasz do samochodu jak PAN, nie schylasz się w 16 miejscach żeby wsiąść do samochodu. Dodatkowo ja nawet nie muszę zwalniać na progach zwalniających mam to w nosie bo mam SUVa, chodniki trawniki nic mnie nie interesuje bo mam dużego bydlaka, nie bez powodu używa się takich samochodów we wszystkich armiach świata. Na drodze czuję, że inni mają respekt do mnie i mojego samochodu, wszędzie mnie wpuszczają, a #przegryw i incele z wykopu napiszą, ze to chvj@wy samochód dlaczego?

Bo ich nie stać ani na samochód ani na utrzymanie, mnie stać na paliwo nie interesuje mnie ile mój SUV pali, i jeżdżę sobie patrzę na Polaków robaków z góry oni mogą jedynie patrzeć w moje ledy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze bezpieczeństwo jak wjadę w robaka w corsie to on ma prze!b@n3, a nie ja więc niech się pilnuje, nie wspominając o pieszych czy pedlarzach. Moja żona mówi to samo komfortowo siedzi wysoko i ma wszystkich w nosie.

Wspominałem już o tym jak świetnie się wsiada do takiego bydlaka? Poza tym jeszcze jak zaparkuje suva pod domem to widzę jak Polaczki patrzą, bo tylko tyle mogą. Także przegrywy zapamiętajcie sobie, że SUV daje mi status którego wy nigdy nie będziecie mieć.

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi
  • 15
@MurLand: Respect dacia duster? XD Skoro wg ciebie wysokosc siedzenia zapewnia respekt to se kup ciężarowkę xD Moim zdaniem plus suva jest taki ze dobrze radzi sobie na polskich drogach gdzie jest pełno dziur, a reszta to kwesta preferencji
@MurLand jest różnica między zebraniem różnych komentarzy i zrobieniem jednej historii o posiadaczu daci duster, a między prawdziwa historia.
@MurLand najlepsze jest to ze to wygodne wsiadanie i wysokie siedzenie nijak nie ma nic wspólnego z wygodną jazdą. W suvach siedzi sie jak w dostawczaku pokroju Lublina czy iveco daily. Każde nieco mocniejsze hamowanie powoduje ze lecisz do przodu i tylko pasy cie trzymaja przed wyleceniem za szybe, nie wspominając o rzeczach ktore masz w bagazniku albo na siedzeniu xD jednego dnia jechalem nowym xc 90 i v90, w srodku identyczne
@MurLand Co niby jest złego jest w tym co napisałeś? Poza głupotami o byciu panem w dacii to wszystko aie zgadza.

Jedyny minus suva to fakt ktory @ProrokFpjerdolu podkreślił czyli to bujanie sie budy przy hamowaniu i manewrach. Ja automatycznie jade bardzo płynnie jak wsiadam do suva ale odwdzięcza mi sie on tym ze zarabiacie wybiera wszystkie nierownosci
  • 1
@cwlmod: Jak napisałem już wcześniej to są komentarze ludzi posiadających suvy, ja sam bym tego nie wymyślił xd ja Ty nie widzisz nic złego w tym, że ludzie uważają, że SUV podnosi ich status, nie muszą zwalniać na progach zwalniających ( są one ustawione nie bez powodu) czują się respektowania na drodze i nie interesuje ich to, że w razie wypadku pieszy czy rowerzysta nie ma szans gdy przy tej samej
@MurLand: A co jest złego w tym ze nie musisz specjalnie zwalniać na progach? Co jest złego w tym że naturalne dla człowieka jest lepsze samopoczucie gdy ma coś dużego? Co złego jest w tym ze suv sa bezpieczniejsze?

Bardzo dobrze skompilowałeś komentarze tylko że dodałeś swoje urojene wysrywy. Suv sa po prostu wygodniejsze dla rodzin i starszych ludzi. Wsiadanie i obsługa dzieci jest duzo łatwiejsza niz w zwykłym aucie, a
@cwlmod: owszem, Suvy są bezpieczniejsze, ale kosztem bezpieczeństwa innych. I pół biedy gdyby to było tylko to. Ale zazwyczaj ktoś kupuje SUV-a dla bezpieczeństwa, po to aby później na drodze mieć w dupie bezpieczeństwo innych.

Dlatego SUV: #!$%@?.

(nikt nie wydaje 30k PLN tylko dlatego, że łatwiej się wsiada).
po to aby później na drodze mieć w dupie bezpieczeństwo innych.


@glucior: Nie musisz kupować dużego auto, żeby być bezpieczniejszym na drodze kosztem innych. Jak w fabie wjedzie s klasa to wynik będzie ten sam.

(nikt nie wydaje 30k PLN tylko dlatego, że łatwiej się wsiada).

Bo? Po prostu ciebie na to nie stać xD