Wpis z mikrobloga

Natalia i Maciej Kamerdynerowie wystawili opinie gapciowemu pensjonatowi na Mapach Google. Szkoda, że nie wspomnieli o tym, że robią wspólnie biznes z Klapkiem ()
Natalia vel Naat Osek:

Super pokoje, czyste i pachnące. Do dyspozycji kuchnia i wszystkie przybory kuchenne. Rewelacyjna atmosfera. Właściciele pomocni we wszystkich potrzebnych sprawach. Do wynajęcia skuter. Okolica spokojna, oddalona od centrum Siema Reap 3km. Miesięczny pobyt w Po pas pieprz uważam za udany. Osobiście polecam.

Maciej vel Kamerdyner vel Mac Nomad:

Idealne miejsce na pobyt w Siem Reap. Miła rodzinka przyjmuje swoich gości w wygodnych pokojach. Bardzo pomocni właściciele pomogą we wszystkich sprawach w trakcie pobytu. Można wynająć skuter,a nim to już tylko 5min. do centrum miasta. Polecam

#popaswpieprz #raportzpanstwasrodka #raportzakcji
pelt - Natalia i Maciej Kamerdynerowie wystawili opinie gapciowemu pensjonatowi na Ma...

źródło: 0

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@President_Hubert: namiary masz w linku we wpisie i tutaj.

Jest sens wrzucania opinii czy Klapkers od razu usuwa?

Nie wiem, ale sądząc po tym że jest tylko kilka ocen i wszystkie są najwyższe, niektóre mają odpowiedź od właściciela, śmiem sądzić że nie ma sensu tam nic pisać.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@President_Hubert: ja na razie nie widzę tej opinii i to na dwóch różnych urządzeniach/kontach, co być może oznacza, że ktoś musi ją "zweryfikować" przed publikacją ()

Reviews aren't verified by Google, but Google checks for and removes fake content when it's identified.
pelt - @PresidentHubert: ja na razie nie widzę tej opinii i to na dwóch różnych urząd...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@President_Hubert: Opinii z googla nie można usunąć (tzn można ale wymaga to trochę pracy i klapek tego nie ogarnie). Robi to samo Google, jeśli ich algorytmy wykryją fejki. Mi w zeszłym roku wywalili 20 opinii z profilu.

Jeśli wystawiacie negatywną opinie z konta stworzonego 5 minut wcześniej dla miejsca na innym kontynencie, to taka opinia poleci z automatu. Tak samo będzie w przypadku wykrycia anomalii w postaci 10 opinii jednego dnia.
  • Odpowiedz