Wpis z mikrobloga

znowu lancet w cos uderzyl i nic sie nie stalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertkk: Ano tak, cofam to co napisałem o tym ustrzeleniu, twój komentarz otworzył mi oczy i dotarło do mnie, że gówniany Lancet nie mógł wyrządzić najmniejszej szkody temu zestawowi( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BiasedMonkey: Super nowoczesny zachodni system przeciwlotniczy kontra śmieszny rosyjski dron = kolejna kompromitacja zachodniej techniki. A przecież to rzekomo tylko rosyjski gówno sprzęt nie działa. Z tym że to raczej nie NASAMS tylko włoski Aspide.
( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie ma tam żadnych dodatkowych wybuchów, więc makiete uderzyli. xD


@BayzedMan: No wiadome. I to makietę która stała na terenie szpitala czy tam przedszkola. xD
Podkusiło mnie, żeby do Wolskiego zajrzeć, myślałem, że chociaż na uzbrojeniu się zna( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzeba się było trzymać ruskiego telegrama, tam już 2 godziny temu latało info, że to jednak Aspide.


@BiasedMonkey: To jest polski osint. Byle jak najszybciej wrzucić bez sprawdzania informacji, bo kto pierwszy ten lepszy. Potem ewentualnie po cichu usunie twitta i tyle. Robił to już wielokrotnie przedtem podobnie jak inni "osintowcy".
Kto normalny w szczerym polu NASAMS będzie stawiał?

Ten z filmu nawet nie widać by miał radar lmao


@BayzedMan: Ale z ciebie śmieszny typ. Na nagraniu widać samochód z HDS który przenosi kontener z pociskiem a ty gadasz jakieś bzdury o makiecie. Jak zwykle nie zawodzisz i odwalasz jedne z najlepszych fikołków pod tagiem. xD