Wpis z mikrobloga

#!$%@? moją robotą fizyczną stwierdziłem, że ide na studia zaoczne byle by mnie przyjęli na staż na jakimś lepszym stanowisku niż #!$%@? na lini produkcyjnej.

Jestem głupi i leniwy dlatego bedę krętaczył i robił wały jakie tylko potrafie byle by zrobić te #!$%@? studia i mieć je z głowy. Cel uświęca środki a ja nie mam zamiaru #!$%@?ć fizycznie do końca życia.

Macie jakieś porady albo triki które pomogą zdobyć papierek po lini najmniejszego oporu oraz poświęconego czasu?
#studbaza
  • 11
@konfalkon: Da, bo dzięki niemu moge dostać się na staż w tej samej firmie w której pracuje i po skończonych studiach mieć fajną pracę, dobre zarobki i laptopa na biurku, a nie śrubki i wkrętarke obok na lini.
@D_Stog iksde, to nie dziewięćdziesiąte. sito rekrutacyjne cię zje. jeszcze awans w tej samej firmie xDDDD cóż to za kierunek który kształci pracownika?
@D_Stog: idź na cokolwiek powiązanego z tym co masz docelowo robić. Jak wybierzesz coś tylko po najmniejszym poziomie trudności to możesz się przejechać - nie masz gwarancji że za 3/4 lata same studia coś Ci dadzą, a poza tym będziesz uczył się czegoś bezużytecznego, gdzie trochę większym nakładem pracy może uda się znaleźć coś przydatnego.
@tomek123456789: Miałem na myśli kierunek który potrzebuje do pracy czyli mechatronika ale chce to zrobić i tyle. Jak napisałem wyżej czy krętacząc, ściągając lub płacąc za papierek to nie ma dla mnie znaczenia. Poprostu ten zasrany papierek pozwoli mi na staż w firmie w której aktualnie pracuje z perspektywami na lepsze stanowisko. Bądźmy szczerzy, czego niby się naucze albo jakie umiejętności zdobęde na lini produkcyjnej?
@D_Stog: zobacz sobie OKNO PW. Mają jakiś zbliżony kierunek do mechatroniki (coś z automatyką, informatyką przemysłową i jeszcze czymś). Wady - raczej to nie będą studia z cyklu łatwych i samozaliczalnych. Zalety - dużo się nauczysz, a zjazdy są chyba tylko na egzaminy (jeżeli nic się nie zmieniło to wszystko oprócz egzaminów jest zdalnie albo jako e-learning więc masz super elastyczne te studia).
@tomek123456789: Nie no oczywiście, że studia będą wymagały poświęceń, ale w tym przypadku jedyna zasada to brak zasad. Poprostu poprostu postawiłem sobie cel skończyć tą #!$%@?ą mechatronike czy legitnie czy mniej to już nie ma znaczenia. Ale dziękuje za pomoc, na pewno ustosunkuje się do twojej porady.