Wpis z mikrobloga

@Mortimer_Gothic ja mialem podobne zmiany skórne będąc w pobliżu kwitnących pokrzyw/po zjedzeniu truskawek. Może masz alergię na piołun? Nie bierz mojego postu jako rozwiązanie problemu, skontaktuj się z lekarzem albo kup w aptece bylicę piołun I sprawdź czy masz na nią alergie przy wykonaniu testu alergicznego. np. wetrzyj w rękę. Być może nie wiesz, a masz alergię i warto zrobić badania w tym kierunku ;)

U mnie alergia minęła z wiekiem. Natomiast
a później weź się za schudnięcie


@Melancholijny_Czlek: no terapeuta kazal mi isc do dietetyka i na mnie nakrzyczal ze ide na terapie zamiast sie ogarnac. Problem w tym ze diete juz mam, tylko moja matka ma jakis problem z ugotowaniem czegos zdrowszego niz ciasto, i jak do niej pojade to do jedzenia jest tylko ciasto.
Problem w tym ze diete juz mam, tylko moja matka ma jakis problem z ugotowaniem czegos zdrowszego niz ciasto


@Mortimer_Gothic: ... a i jeszcze jedno. Problemem nie jest Twoja "matka", tylko Ty sam nim jesteś. Bozia dała rączki? To korzystaj z nich. W ogóle jak Ci nie wstyd tak #!$%@? pisać. Ja #!$%@?.
a ty tez jak idziesz do kogos w gosci to sam se robisz zarcie? Z jego rzeczy ktore ma w swojej lodowce?


@Mortimer_Gothic: Ty serio jesteś taki tępy czy udajesz? Jak jadę do swojej mamy, to moja mama wie, że chcę/muszę trzymać michę, bo bawię się w kulturystykę. Jak będę przed 2 tygodnie przed zawodami, to też mam jeść co mamusia będzie miała w lodówce? Jak się chce trzymać swoich założeń