Wpis z mikrobloga

Spaniała Wataha ugułem, taka ekstralig0wa, a tak szczekali, tak nos zadzierali :D
POTĘŻNE Wilki, mamy Dojla, jedziem po plejofy, grudzionc spadek xD
Jeszcze Kej Keja w opór przepłacili.
Prawda taka, że gdyby nie kombinacje z torem i pobłażliwość władz, to by mieli 0 pkt tak samo jak Ostrovia w zeszłym roku.
#zuzel
  • 16
  • Odpowiedz
@Komisarz_Ryba: No niestety ale Wilki uciekają ligę niżej. Nie kibicuję specjalnie Wilkom, ale to już nie pierwsze spotkanie ekstraligowe gdzie nic się nie dzieje i komentatorzy spekulują czy przegrywająca drużyna wyjdzie z 30. Także pozdrawiam niezbilansowaną ligę świata i życzę lepszych emocji w barażach!
  • Odpowiedz
@Komisarz_Ryba: Ale ale też pisałem o innych drużynach które dostawały zajebiste baty od przodujących drużyn. Tu nawet nie wracam do kwestii "kombinowania z torem" czy coś. Po prostu nie ma się z kim ścigać... Komentatorzy przez większość meczu mówią o torze, stanie toru albo o moczeniu toru i tak w kółko. ( ͡ ͜ʖ ͡) Oby następny mecz był bardziej emocjonujący
  • Odpowiedz
@PanMuch: ale zdajesz sobie sprawę, że bezpieczny, równy tor nie musi mieć nic wspólnego z szybkim torem, na którym się robi rekord i ta parodia toru w Krośnie, za który już w zeszłym roku dostali walkowera nic wspólnego z bezpiecznym torem nie miała?
  • Odpowiedz
@Komisarz_Ryba: Ja się wgl obijam od toru w Krośnie i ich kombinacji. Ja zawszę liczę na równe bezpieczne zawody gdzie jest ściganie. Nie obchodzą mnie rekordy i inne wytyczne. Ma być bezpieczne, równe ściganko iiii tego mi brakuje! Nie tylko w Krośnie ale i w większej ilości spotkań.
  • Odpowiedz
@Patres: za ładne porażki punktów nie dają. 4 pkt w 13 meczach to śmiech na sali, a kara którą dostali była bardzo łagodna względem tego co wyprawiali. Za tor z Toruniem i Grudziądzem powinien być walkower
  • Odpowiedz
@Komisarz_Ryba: ale zdajesz sobie sprawę że takim #!$%@? i narzekaniem na beniaminków zabija się ten sport? Wytłumacz w jaki sposób zespół z biednej 1 ligi ma w jakikolwiek sposób i za jakie pieniądze, wykupić zawodników z ekstraligi, żeby mogli bezpośrednio konkurować z ekstraligowcami? Ostatnimi czasy jedynym zespołem po wejściu który bez większych sponsorów utrzymał się w EL był GKM. Nie wspominam biedaków z lublina bo to szkoda strzępić ryja na te
  • Odpowiedz
@Patres: najwięcej frustracji to z twojej strony że względu na krytykę potężnych Wilków

@MakoTako Krosno nie jest biednym klubem, wręcz przeciwnie, ma większy budżet niż GKM czy Unia. Krytykowanie kombiantorstwa i amatorskiego podejścia jest jak najbardziej słuszne. Przychodzą do ligi, to niech się dostosują do standardów, a nie robią anty tor niezgodny z regulaminem
  • Odpowiedz
Oblężona twierdza mocno. KU TA HA Krosno robiła nieregulaminowy tor i tylko przez pobłażliwość władz mecze z Toruniem i Grudziądzem się odbyły, gdzie powinien być walkower. Przyszli amatorzy i myśleli, że jak mają pieniądze to będą potrafili się bawić w Ekstraligę, a tu zonk, wracają na swoje miejsce.
  • Odpowiedz