Wpis z mikrobloga

#kononowicz
To jedno z tych pytań z serii "nie wiem,choć się domyślam" ( ͡° ͡°)

Gdy Krzysio Misio odejdzie to Pan CEO...

  • Pójdzie do normalnej,uczciwej pracy 7.1% (7)
  • Znajdzie nowego biednego pana do pomagania 92.9% (91)

Oddanych głosów: 98

  • 9
  • Odpowiedz
@hahi-hohe: Aron mu znajdzie i będzie się kręcić. Wszędzie menele są, wszędzie można ich nagrywać. A jakby konon jednak na łożu śmierci dał im dom, no to #!$%@? Paramount Pictures i inne wytwórnie dostaną po dupie ;)
  • Odpowiedz
@hiroeX_: Racja, ale sam też znajdzie. Już jednego sam znalazł u siebie na osiedlu. Na filmie nakupił mu kiełbachy, dał 100 menelowi w stanie bliskim delirki i mleczny czlowiek zapytal czy chcemy z nim filmy. Jakos nie poszlo, ale jak padnie glowny aktor to sobie poradzi psisko, a slawek nie ruszajac dupy bedzie zadowolony. Najlepsze byly komentarze pod tym filmem. Frajerzy sie uruchomili, pomozmy mu, zrobmy zbiorke....no ja #!$%@?. Widuja co
  • Odpowiedz
@Bajkonur: biedny pan menel napewno to bardzo inteligentny i pracowity czlowiek bo powiedzial ze skonczyl 7 kierunków studiow i pracowal jako profesor na uniwerystecie a przeciez menele nigdy nie klamia XD
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: Bardzo blisko. Powiedział, że siedział, ale nie powiedział za co. Jakby nie było, to ja nie wierzę, że po śmierci Kononowicza to się wszystko skończy. Och nie, kto takiej kasy zasmakował nie odpuści.
  • Odpowiedz