Wpis z mikrobloga

Na keto brakuje mi przyjemności z jedzenia. Nie poddam się w chudnięciu ale na pewno do końca życia nie zostanę na tej diecie. Znacie jakieś fajne jak najbardziej przetworzone mięsa i sery? #keto
  • 4
@Aokx: mordo, jak jedzenie na keto Ci nie smakuje to musisz się podszkolić z gotowania. To tłuszcz jest nośnikiem smaku i dzięki temu w keto możemy smacznie zjeść. To zależy od Twoich preferencji , ale najlepiej wybierać jak najmniej przetworzone produkty - jaja, najlepiej nie z supermarketu , dobrej jakości mięso - ryby i dobrej jakości tłuszcze .
@Aokx: Moim zdaniem podstawa odchudzania jest zaprzestanie traktowania jedzenia jako źródło przyjemności. Stąd bierze się uzasadniona teza, że grubasy to ludzie nieszczęśliwi, którzy szukają przyjemności w żarciu gowna, bo inne przyjemnsci sa dla nich niedostepne.. Sam wiem jakie to trudne, ale kiedy się to uda każda dieta jest do zrealizowania.
Jprdl...chłop mówi że nie ma przyjemności z jedzenia na keto a Ci mu wciskają pierdoły na poziomie szkoleń w Wiejskim Domu Kultury.
@Aokx Nie wiem jak jesz, stary, ale @zbiqq dobrze gada. Sam baaardzo lubię keto i jedzenie na niej jest pyszne po prostu. Podszkól się z gotowania, skoro Ci nie smakuje. Serio. Tak serio-serio.