Wpis z mikrobloga

imo trudna gala jeśli chodzi o szukanie jakichś "pewniaczków", za to spore szanse, że wejdzie kilku underdogów po dobrych kursach, więc przy odrobinie szczęścia z małych kwot można nieźle wyjść na plus
Dubiel, Świerczewski, Liza i może Koro - to wydają się najbezpieczniejsze typy, Medusa taki niby-pewniaczek, ale nie zdziwi mnie, jak się w tej walce jakiś cyrk #!$%@?
#famemma #bukmacherka
  • 18
@edenmar: Właśnie łatwa gala do typowania, dużo pewniaków jest:
Koro
Malczyński
Zadyma
Medusa przed czasem
Świr
Nowaczkiewicz
Dubiel-FIlipek decyzja
Kubańczyk przed czasem
Masz kurs 30, a to same pewniaki.
@edenmar: Liza? po co takiego "pewniaka" stawiać skoro kurs jest śmieszny a to jest jednak walka bab więc wszystko się tam może #!$%@?ć
@gsl7: a to nie są moje typy do stawiania, tylko przewidywanie faworytów, którzy powinni dzisiaj bez żadnych zaskoczeń swoje walki wygrać, zgadzam się, że stawianie takich kursów nie ma sensu, ja stawiam raczej niskie kwoty, wysokie kursy ze świadomością, że nie wszystko wejdzie
@edenmar: jo, ja podobnie. Lubie se postawic z 15-20zl na jakies #!$%@? wysokie kursy z mysla ze prawdopodobnie nie wejdzie, ale to freakfighty wiec jest wieksza szansa niz w przypadku jakichs profesjonalnych walk. Ostatnio to właśnie wspomniana Liza zniszczyła mi marzenia o proficie 800zł, chociaż pokazała się niezwykle dobrze i bardzo mało zabrakło.
Pobierz gsl7 - @edenmar: jo, ja podobnie. Lubie se postawic z 15-20zl na jakies #!$%@? wysoki...
źródło: 111111111111111
@gsl7: no i o to chodzi, takie obstawianie freaków ma sens, na listopadowej gali zrobilem 5k chyba z kuponów na max 100 zł, a miesiąc później na HL tylko Vaso #!$%@?ł mi kupony na w sumie 4k
Pobierz edenmar - @gsl7: no i o to chodzi, takie obstawianie freaków ma sens, na listopadowej...
źródło: vaso