Wpis z mikrobloga

#carrioner „ciśnie” (w jego mniemaniu) @Woglan, że jest wykopkiem. Tylko ten cymbał chyba nie wie, że sam ma więcej akcji wykonanych na wykopie niż on xDDD
Więc co? Kto tu jest wykopkiem? A może Olek ma uczucie nie bycia wykopkiem? Czy giga incel CZUJE, że nie jest wykopkiem bo wyimaginował sobie w swoim orzeszku, że nim nie jest?
+ małe przypomnienie, wg. Carrionera Putin MUSIAŁ zaatakować #ukraina bo ZACHÓD go do tego zmusił, dodatkowo „Putin musi dostać to co chce żeby był pokój” xD Szkoda, że nie powiedział co zrobić gdyby Putin miał nowe żądania np Kijów, państwa bałtyckie xD
#famemma #polskiyoutube #bekazprawakow
  • 10
  • Odpowiedz
@Rafonixkozak2008Pl: Tylko, że x2 generalnie carrioner (specjalnie z małej ponieważ na szacunek trzeba sobie zasłużyć) sam jest ''wykopkiem'' i tu takim mającym tutaj kilka kont dziwnym trafem jego konto o nicku macierzystym zostało założone w mniej więcej samym czasie co inne konto na którym jest zdjęcie jego jak nie miał zarostu i nosił maskę które sam pokazywał zaś w tle jest książka bóg urojony którą wręcz promował w czasach bycia
  • Odpowiedz
@BayzedMan: To jest generalnie rzecz której absolutnie nigdy nie byłem w stanie odsłuchać od początku do końca pomimo tego, że miało to miejsce chyba nawet jeszcze jak byłem carrio widzem dawno temu. Cała rozmowa jest nudna turbo nawet prowadzący mają z tego bekę co widać po ich minach a on sama rozmowa brzmi jakby ktoś chciał zrobić mema w filmie lub nie wiem śmieszną scenkę w gta5. Jakbym nie wiedział
  • Odpowiedz