Wpis z mikrobloga

Cześć, wybieram się na objazdówkę po Europie z punktami kluczowymi jak na zdjęciu. Trochę punktów ciekawych zaznaczyłem po drodze, ale pytam też tutaj co warto zobaczyć, spróbować, kupić podczas trasy? Szczególnie lubię miejsca gdzie mogę zrobić niezwykle fotografie, kupić wyjątkową pamiątkę czy też dotknąć historii. Żeby dać pogląd na to, że poza największymi atrakcjami szukam też tych mniej znanych, to niedaleko Genui znalazłem wielki kompleks handlowy, który skupia się na sprzedaży ubrań z outletu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może gdzieś po drodze jest niedaleko pustynia? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie propozycje (również te popularne must see) czy linki :)
P.S. Będę dawał znać z podróży i dzielił się przemyśleniami tutaj, więc mam nadzieję, że przyda się to również innym użytkownikom.
#podroze #pytanie #podrozujzwykopem #europa #wakacje
MPTW - Cześć, wybieram się na objazdówkę po Europie z punktami kluczowymi jak na zdję...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@MPTW pustynie to najbliżej będziesz miał w PL Błędowską ;p

A po drodze jest pierdyliard rzeczy wartych zwiedzania. Patrząc po trasie to we Wloszech Wenecja, Padwa, SAN Marino, Bolonia, Florencja itp
  • Odpowiedz
  • 0
@Piotropatra Bardziej chodziło mi o konkretne atrakcje. Rzuciłem taką mapkę poglądowo. Może któryś z użytkowników będzie miał jakaś ciekawą aktywność do polecenia.
  • Odpowiedz