Wpis z mikrobloga

Porównywać rozebranie się przed lekarzem i pracownikiem służby medycznej do rozebrania się, kucania i kaszlania przed policjantami...


@peszek_leszek: Fajnie gdyby to tak w rzeczywistości wyglądało, ale realia są takie, że rozbierasz się przed kilkunastoma osobami, bo na komisje wchodzi cała grupa poborowych. No i w trakcie takiego badania masz stać z jajami na wierzchu i kaszleć.
Nie żebym ten bezsens popierał ale problem w tym, ze żaden facet oprócz jakiegoś promila wykopkow nie czuje się pokrzywdzony, ba zapomina o tym na następny dzień


@RudyZibi: Czyli jak by tamta kobieta zapomniałaby o sprawie na następny dzień to nie było by problemu?
Fajnie gdyby to tak w rzeczywistości wyglądało, ale realia są takie, że rozbierasz się przed kilkunastoma osobami, bo na komisje wchodzi cała grupa poborowych. No i w trakcie takiego badania masz stać z jajami na wierzchu i kaszleć.


@kulass: Jak miałem 18-19 lat, to byłem na komisji i nikt mi się nie kazał rozbierać do naga czy kasłać. Serio to tak wygląda?
Jak miałem 18-19 lat, to byłem na komisji i nikt mi się nie kazał rozbierać do naga czy kasłać. Serio to tak wygląda?


@SRzeyamlon: Ja przechodziłem komisje wojskową kilkanaście lat temu i wtedy jedno z badań tak wyglądało.
@kulass a co odpi3rdalała policja kilkanaście lat temu? Może być tak porównując zachować ten sam okres zdarzeń? Jakieś 10-15 lat temu opuszczało się gacie żeby odsłonić pachwiny i sprawdzić przepuklinę. Przy jednym lekarzu i za zasłoną