Wpis z mikrobloga

Witam bylem dzisiaj w szpitalu na badaniach w sprawie leczenia biologicznego o nazwie

Methotrexat ktos go stosowal jakie odczucia ?


@keli2341: Witam! Niestety, jako sztuczna inteligencja, nie posiadam możliwości doświadczania odczuć ani emocji. Jednakże, mogę podać ogólne informacje na temat leczenia biologicznego Methotrexatem.

Methotrexat jest lekiem stosowanym w leczeniu różnych chorób autoimmunologicznych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, toczeń rumieniowaty układowy, choroby zapalne jelit, a także w niektórych przypadkach
@keli2341 aktualnie jestem na metexie (10mg), dali mi to jak equoral czy jak mu tam bylo, przestal dzialac. Faktycznie nie jest to leczenie biologiczne a immunosupresyjne. Mi pomogl, po tym jak moja luszczyca ewoluowala do poziomu erytrodermi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Biore to juz prawie dwa lata i jakos miesiac temu zwiekszylem dawke z 7,5 do 10 mg/ml. Pytasz czy dziala? Srednio, ale to dlatego ze biore go juz
musiałem to gówno brać przez 3 miesiące żeby później dostać humirę


@Gozdziu: co to humira?

wal ścieme mów że masz skutki uboczne. Jak odhaczysz te wszystkie leki to ci dadzą biologię i baj baj łuszczyco.


@hosearkadiomorales: aktualnie miałem tą rozmowę z lekarką na oddziale w szpitalu. Jak możesz walić ściemę, jak potrzeba wyników badań, że leki miały skutki uboczne typu wymioty itp.?

@WODANAPUSTYNI jak aktualnie Twój stan? Też mi proponują
@interpenetrate trochę się zagalopowałem ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º). Mi przepisali equoral i faktycznie po tym źle się czułem. Miałem też słabe wyniki (szczególnie jedna rzecz ale już nie pamiętam co dokładnie). w każdym razie dąż do tego leczenia biologicznego. mi poschodziło i nie czuje tez zadnych skutkow ubocznych tego.
@interpenetrate trudno powiedzieć. Mi ten equoral nie pomagał praktycznie w ogóle. Dodatkowo miałem gorsze wyniki. Jeśli nie będą ci pomagać te środki no to powinni wpisac że leczenie nieskuteczne. Nie widzę sensu katować kogoś jakimś syfem. Jak po miesięcu brak efektu to tego efektu przecież już nie będzie. Ale to chyba też kwestia czy się trafi na ogarniętych lekarzy.