Wpis z mikrobloga

@BojWhucie: Jak będziesz miał 90lat to będziesz marzył byleby 23latka chociaż odpowiedziała Ci dzień dobry, podczas gdy 150letni Korwin będzie ją posuwał Ty już dawno nie będziesz pamiętał, że fujara służy nie tylko do szczania.

Zadziwia mnie, że facet może się do tego nawet przyczepić.
@BojWhucie: daruj sobie takie wycieczki, wyraziłem się jasno o co tu chodzi. Jak nie rozumiesz zamilknij unikniesz kompromitacji i tylko matka będzie wiedziała żeś mało rozgarnięty
@BojWhucie: z wielu powodów nie lubię korwy, uważam, że na bruk polityczny powinien zostać wywalony dawno temu. Za zdradzanei żon również. Tylko wy powinniście go lubić, bo pragnę zauważyć, że im mnie korwy w korwotworach tym większe sukcesy osiągają :D
@gien: jak opłacony internet dzięki tobie?
Ja chce dom, dwa auta i trawnik, no chyba że Mentzen #!$%@? populizmy jak lewactwo, i ty zresztą też?

#!$%@? Konfiarz elita który jedzie mi po matce xD
@sandal: Przeczytaj rozmowę jeszcze raz i może ogarniesz opłacony internet. Nie wiem, co tak sobie wkręciłeś, ale ja tu nie agituję za Konfederacją.
@gien: wiesz, jeśli dla Ciebie mówienie "pan" do swojego męża jest normalne, to tylko konfederata mógł zrobić taki fikołek i tego bronic jak dla mnie, ewentualnie mogłem się pomylić.