Wpis z mikrobloga

@pawelososo ja płace od Marca 33.25 dokładnie, podzielić na dwa to pieniądz śmieszny. Mnie osobiście telewizja linearna nie obchodzi. Problemy techniczne miałem z dwa razy, a jakość jak na kompie jest okej, wolę taka jakość w tej cenie niż kupić 4 dodatkowe subskrypcję, żeby oglądać to samo nawet jakby było to w 4K. Dodatkowo brak reklam, nie to co eleven pokazujące reklamę bukmachera w trakcie meczu xD
  • Odpowiedz
  • 0
@DoubleM: Fajnie tylko jakby z tym skupieniem się na streamingu szła też odpowiednia infrastruktura pozwalająca obsługiwać te wydarzenia. W tradycyjnej TV to jednak dużo łatwiejsze do ogarnięcia.
@ekjrwhrkjew Spoko tylko streaming to nie tylko kompy i parafrazując klasyka "u ciebie żyleta", ale w dużej części też telewizory i średnio się to niektórym widzi, żeby na jakimś kilkudziesięciocalowym ekranie oglądać w 720p.
  • Odpowiedz
@pawelososo: Tak jak napisałem dla mnie jakość była akceptowalna, a ofertę mieli mimo wszystko dobrą w tej cenie, porównaj sobie z canal plus online. Viaplay 55 PLN, C+ online 49 PLN, ceny bez żadnych promocji brania na rok itd.

Canal Plus:
- Ekstraklasa
- 2 mecze Premier League , oczywiście nie te hitowe
- La liga 5
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Tak licząc możesz mieć rację, ale tylko pod warunkiem że ktoś faktycznie interesuje się więcej niż jedną pozycją z tej listy. Dla kogoś np. oglądającego tylko F1 to podwyżka względem poprzedniego sezonu w Eleven była kosmiczna.
  • Odpowiedz
@bezryzyka: No jak ktoś wykupuje subskrypcje dla jednej rzeczy tylko, to generalnie ma #!$%@? xD Mi oferta Viaplay odpowiadała. Jakby #!$%@?ć Bundeslige i zamiast tego dać ligę mistrzów to już wgl byłoby idealnie, ale Serie A tez byłoby spoko
  • Odpowiedz