Wpis z mikrobloga

Hej. Jaki polecacie darmowy/prawie darmowy program do księgowości w jednoosobowej działalności gospodarczej (ryczałt, kilka faktur miesięcznie)? Gdzie ogarniacie ZUS DRA itd?
#firma
  • 8
@brakloginuf: Ale że co jest skomplikowane? Dodanie 3-4 faktur, wydatków do programu, a potem kliknięcie 2 guzików żeby wyliczyło ZUS i Podatek dochodowy do zapłacenia + wysłało ZUS DRA? Wcześniej używałem wfirma za 60 zł miesięcznie, ale wolę na tym oszczędzić skoro można mieć to samo za darmo.
@reconde4: skoro wiesz lepiej to okej xD wiesz jakie to proste, a nie wiesz nawet jakim programem mozna... kisne xD widac ze swiezak jestes, nawet pod uwage nie bierzesz ze prawo zmienia sie tak szybko, ze nawet fachowcy robia pomylki
@brakloginuf: Ale o czym ty gadasz? Nie widzisz, że napisałem, że mam ryczałt, który praktycznie niczego specjalnego nie wymaga? Co roku masz informacje co się zmieniło i tego typu programy/narzędzia o tym cię informują + wdrążają zmiany. Po co piszesz offtopic. Zapytałem o program, a nie o twoją opinie na temat skomplikowania prawa.
@reconde4: i gowno dostaniesz a nie dobra odpowiedz, bo nikt powazny nie robi ksiegowosci sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) niezaleznie od formy opodatkowania. skoro tak wszystko wiesz, to przetestowac kilka programow juz nie mogles? XD przeciez wszystko wiesz, to wiesz tez czego oczekujesz. Pozdrowki
@brakloginuf: Ok. Zdziwiłbyś się. Co do "i mieć spokój" to tak ci tylko powiem, że jak biuro księgowe się gdzieś walnie, to ty dostaniesz karę, a nie oni. No ale to tak nawiasem. Przypomnę tylko:

Zapytałem o program, a nie o twoją opinie na temat skomplikowania prawa.