Wpis z mikrobloga

#tenis #warszawa #warsawopen

Pierwszy raz będę na tym wydarzeniu czyli BNP Paribas Warsaw Open , dlatego jak ktoś jest zorientowany to mam parę pytań:
1. Wstęp jest od godziny 11:00 ale bilet jest na cały dzień. Czy w trakcie można wyjść na miasto i wrócić czy jak wejdę to już nie wyjdę ?
2. Czy na miejscu jest jakaś knajpa z jedzeniem, czy trzeba iść na miasto ?
3. Organizator mówi, że zapewnia parking (oczywiście za opłatą), ale miejsc wystarczy dla wszystkich ?, bo na google maps nie jest on zbyt duży.
4. Jakbym zdecydował się na podróż pociągiem to jak najlepiej dostać się z dworca Warszawa Zachodnia na korty ?
  • 3
  • Odpowiedz
@danob99:
1. Będzie można wchodzić i wychodzić. Powinni rozdawać opaski.
2. Nie wiem, na tym turnieju jeszcze nie byłem, ale pewnie będzie jakaś gastronomia typowa dla takich imprez, czyli z głodu nie umrzesz, ale bez szału
3. Nie wiem
4. jakdojade
  • Odpowiedz
@danob99:

Zaraz obok jest gigantyczny parking Torwaru i jest też parking pod stadionem Legii. Pod stadionem tenisowym rzeczywiście jest malutki, ale wzdłuż Myśliwieckiej pewnie da się coś ogarnąć (pamiętaj, że na tygodniu w okolicy jest strefa płatnego parkowania miejska).

Konkretnie z Zachodniego to autobus 182 albo 523.
  • Odpowiedz
@danob99 1. rok temu rozdawali opaski ale był chaos więc nie wszystkim. jak coś to szukaj organizatorów/wolontariuszy i pytaj.
2. były foodtrucki ale była zmowa cenowa i nie dało się kupić nic taniej niż ok. 35zl. więc duża przesada no i kolejki też dość duże. niestety tuż obok kortów chyba niezbyt co jest.
4. ściągnij sobie apke jakdojade
  • Odpowiedz