Wpis z mikrobloga

Śmieszne, że moderacja wykop.pl ręcznie zmieniła słowa ukrainiec na kierowca. Nie jestem onucą, ale rozumiem, że ukraińcy to już kolejny naród wybrany? Oby tylko nie było wojny między żydami i ukraińcami z tego powodu

Michał, popraw to by link do strony również zmieniał się z tytułem.

Neobychno - Śmieszne, że moderacja wykop.pl ręcznie zmieniła słowa ukrainiec na kiero...

źródło: 18c10eb233cd9

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Śmieszne, że moderacja wykop.pl ręcznie zmieniła słowa ukrainiec na kierowca. Nie jestem onucą, ale rozumiem, że ukraińcy to już kolejny naród wybrany?


@Neobychno: co cię dziwi jak wykopowi k0nfiarze dostają #!$%@? na słowo "ukrainiec" xD
  • Odpowiedz
@sigma-male nie wiem, znam 10+ Ukrainców i wszyscy normalnie pracują i nic nie #!$%@?ą.

Na pewno są bardziej wartościowi niż jakiś 2-dniowy konfiarski troll, którego jedynym celem jest szczucie na „wrogów partii”.
  • Odpowiedz
@Clefairy: powiedział troll, którego 100% aktywności to #polityka i powiązane.

Jak następną ofiarą pijanego ukraińca będzie ktoś z Twojej rodziny, to zmądrzejesz czy pieniądze z trolowni ważniejsze?

Nie żebym Ci życzył, ale jak już muszą kogoś po pijaku samochodami zabijać to lepiej niech to będą ukrofile. W końcu to oni chcieli ich tu ściągać.
  • Odpowiedz
Mnie zawsze śmieszy ze jak się coś odwali na drodze to zawsze jak bierze udział w zdarzeniu auto marki BMW to wspominają o marce ale jak jakieś inne Ople czy mercedesy tylko biorą udział to już tylko piszą że "samochód" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz