Wpis z mikrobloga

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29986731,wezwano-policje-bo-kobieta-zazyla-tabletke-poronna-haslo.html#s=BoxMMtImg1

Dzisiaj niby jeszcze ludzie się trochę szokują, ale tak naprawdę takie akcje będą standardem w pisowsko-mentzenowskiej Polsce.

Głosując na Konfederację przyczyniasz się do aplikowania maltańsko-watykańskiego prawa w kwestii reprodukcji. A katotalibanu jest już u nas wystarczające stężenie.

Pamiętaj, że tracisz na tym również będąc mężczyzną.

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazpisu #pieklokobiet #polityka
  • 14
  • Odpowiedz
@aulus: @wzdryngiwacz

Taki los może spotkać Wasze obecne lub przyszłe partnerki lub kogoś z Waszej bliskiej rodziny (straty moralne).

W przypadku doniesienia niechcianej ciąży, której przerwanie uniemożliwiło opresyjne państwo będziecie natomiast zmuszeni do płacenia alimentów (straty finansowe).
  • Odpowiedz
Taki los może spotkać Wasze obecne lub przyszłe partnerki lub kogoś z Waszej bliskiej rodziny (straty moralne)

W przypadku doniesienia niechcianej ciąży, której przerwanie uniemożliwiło opresyjne państwo będziecie natomiast zmuszeni do płacenia alimentów (straty finansowe).


@zymotic: Nie spotka, chyba, że kobiety po menopauzie zaczną zachodzić w ciążę. O alimenty się nie martwię, bo to nie mój problem. Nie mam żadnej partnerki i raczej już mieć nie będę. Za to podoba mi
  • Odpowiedz
@RyouNarushima: Nigdzie nie jest napisane, że bestialskie utrudnianie przerywania ciąży będzie dotyczyć wyłącznie kobiet mających bogate życie seksualne.

Chociaż oczywiście każda kobieta powinna mieć możliwość dokonania aborcji. Nie jest rolą państwa wtrącać się w to, kto ilu ma partnerów i co robi.

Zakaz antykoncepcji uniemożliwiłby mi natomiast życie seksualne, poza tym to łamanie praw człowieka.

Postulaty popierane przez Ciebie są niemoralne.
  • Odpowiedz
zreszta jak rzadzil jej nie zliberalizowal..


@hobbyturysta: oh oh, nie zmienił kompromisu aborcyjnego co do którego wszyscy byli relatywnie zadowoleni, a w skrajnych przypadkach można było kombinować jak i teraz, tylko ogólnie było znacznie łatwiej. Naprawdę będziesz udawać że trzeba tłumaczyć, że w demokratycznym kraju gdzie ~30% zagłosuje na PiS choćby nie wiem co, nie da się za bardzo na razie rządzić z pomysłami typu liberalizacja aborcji ponad utrzymywany od lat
  • Odpowiedz
@zymotic: zeby istnialo cos takiego magicznego co by zapobieglo zachodzeniu w ciaze… no nie wiem, moze powinnismy cos takiego wynalezc. A nie czekaj… wystarczy isc z haslem, ze jak idioci nie umieja sie zabezpieczac to tym bardziej nie powinni mkec dzieck i przekazywac genkw dalej, to by chwycilo.
  • Odpowiedz
@MonkeyDBeer: czy koncepcja, że ktoś może chcieć dziecko i zajść w ciążę, po czym ta ciąża może okazać się zagrażającą życiu matki jest zbyt skomplikowana?
  • Odpowiedz
Zakaz antykoncepcji uniemożliwiłby mi natomiast życie seksualne, poza tym to łamanie praw człowieka.


@zymotic: XD

Podaj jakie to prawa człowieka. I zawsze przecież możesz uprawiać seks bez zabezpieczenia i ponieść tego konsekwencje.

Nie jest rolą państwa wtrącać się w to, kto ilu ma partnerów i co robi.


Ciekawe czy jak dotyczy to nieletnich lub niepełnosprawnych intelektualnie to masz takie samo zdanie.

A niemoralny to jest seks przedmałżeński.
  • Odpowiedz
@RyouNarushima: Osoba nieletnia czy niepełnosprawna umysłowo w stopniu znacznym nie jest w stanie wyrazić tzw. świadomej zgody na wiele czynności (w to wliczają się czynności seksualne), więc nie można tego porównywać.

Seks przedmałżeński jest niemoralny wyłącznie z perspektywy religijnej, która zresztą z czasem coraz bardziej traci na wartości. Taki termin jak "seks przedmałżeński" nie występuje nawet prawnie i dlatego nie powinien być sankcjonowany przez państwo.

cytowany tekst


Dostęp do antykoncepcji jest
  • Odpowiedz
@zymotic: Ale nie jest w powszechnej deklaracji praw człowieka. Do tego seks przedmałżeński utrudnia utrzymanie relacji w przyszłości, prowadzi do rozwodów i potwierdzają to badania. Do tego sprzyja rozpowszechnianiu się chorób wenerycznych. I mam nadzieje, że zabijanie dzieci nigdy nie stanie się prawem człowieka tylko będzie surowo karane.
  • Odpowiedz