Wpis z mikrobloga

@Don_Vixen: No i co mamy zrobić po zmądrzeniu? Bo wygląda na to, że zagłosować za partią, która chce wyjść z Unii i częściowo wspiera Rosjan, aż tak bardzo nie ma alternatyw. Wcześniej jako alternatywa był jeszcze Kukiz (xD) no i Max Kolonko (xDD).
@Don_Vixen: Dobra teraz możesz sie wykazać i przedstawić normikowi @SRzeyamlon z wypranym mózgiem (który tak właściwie stał się już galaretą) przez tvn, jakie są konsekwencje tego zmądrzenia, co ma zrobić dalej po zmądrzeniu.

Prędzej Platforma porozumie się z PiSem niż z Konfederacją"


@Ktore_to_juz_konto: No zajebisty fikoł, że to jest zapowiedź koalicji z PiSem xD
Wolałbym też zjechać gołą dupą po zjeżdżalni z betonu, niż popierać Konfederację, co nie znaczy, że to robię.

Słlyszałeś, że podobno większość ludzi z IQ <90 nie jest w stanie zrozumieć takich warunkowych zdań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SRzeyamlon: ok, to skoro masz mnie za proroka, który przewiduje przyszłość, to już otwieram swoją księgę mądrości oraz biorę do graby moją zaczarowaną kulę. Poczekaj aż moja wizja dobiegnie końca xDDDD

@siadatajta ja nigdzie nie napisałem, że dla wszystkich jest ratunek.
xD mówisz o PO które chce wpuszczać pasożytów na granicy z Bialorusią?


@yaah: Nie rozumiem, w czym rzecz. Nie raz Bosak czy Mentzen w otwartej dyskusji przyznawali, że należy to rozważyć, a o Korwinie prorosyjskim i paru innych chyba też nikogo nie zaskoczę. Nie rozumiem oburzenia na wskazanie faktów. Ja nie jestem anty-konfa, raczej jestem załamany że nie ma w kim wybierać, ale nie widzę powodu by nie wskazać faktów lub
@Ktore_to_juz_konto:
A ja mam takie pytania.
Czy KO i Konfa dogadają się w kwestiach światopoglądowych? Nie
Czy KO i Konfa dogadają się w kwestiach gospodarczych? Nie

Czy PiS i Konfa dogadają się w kwestiach światopoglądowych? Tak
Czy PiS i Konfa dogadają się w kwestiach gospodarczych? Narodowcy i PiS tak!