Wpis z mikrobloga

DLACZEGO ZACHODNIE KOBIETY SĄ LEPSZE OD POLEK!
Marcin, lat 32. Wysoko postawiony menadżer w międzynarodowej korporacji z oddziałem w Polsce. Do niedawna pozostawał w długim 3-letnim związku z Mariolą, szefową jednego z działów, w tej samej firmie.
Marcin z racji zajmowanego stanowiska dużo podróżował do zachodnich krajów na spotkania i delegacje z klientami czy innymi menadżerami zachodnich oddziałów.

REKLAMA LEKU NA HEMOROIDY

Dopóki pracowałem w kraju i miałem styczność tylko z naszymi rodaczkami, nie wiedziałem jak bardzo mało urodziwe i przyjemne są Polki. - wyznaje.

Dużo podróżowałem po krajach zachodnich, Francja, Niemcy, Holandia, Hiszpania. Jest tam wiele wspaniałych, inteligentnych i przebojowych kobiet. U nas, żeby kobieta na Ciebie spojrzała musisz stawać na głowie i udowadniać kim to nie jesteś i ile nie zarabiasz. Do tego ciągłe próby zdobywania uwagi. Z Francuzkami czy Hiszpankami sprawy wyglądają zgoła odmiennie. Kobiety same się uśmiechają i chętnie nawiązują rozmowy. Nie oceniają Cię po tym jak jesteś ubrany i jakim samochodem jeździsz. Są też o wiele mniej puderyjne jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe.
Do tego można dołożyć, że są o co najmniej kilka poziomów wyżej jeżeli chodzi o wygląd. Polki są strasznie zaniedbane. Próchnica, małe krzywe piersi, płaski tyłek. Rozdwojone, zniszczone końcówki, brudne paznokcie. Byle jakie, niedobrane ubrania z sieciówek. Polki to karykatura kobiecości.
Dzisiaj sam jestem związany z jedną z zachodnich kobiet i nie wyobrażam sobie, żeby na powrót wrócić do jakiejkolwiek Polki. Każdemu polecam

10 SPOSOBÓW NA PŁASKI BRZUCH NA LATO

#evilonet #p0lka #heheszki ##!$%@?
  • 12
  • Odpowiedz
@Shackowany: Szkoda tylko, że artykuły onetu są z życia wzięte, a wasze wysrywy to tylko w waszej wyobraźni xD was to tylko może jakaś psychicznie chora Polka może weźmie xD
  • Odpowiedz
@Shackowany: ale to wasze dupy pękają, co widać właśnie przez takie wpisy jak ten powyżej xD jak dla mnie to prawda życiowa znana od dawna, że między p0lakami i obcokrajowcami jest ogromna przepaść ;)
  • Odpowiedz