Wpis z mikrobloga

@Atreyu: zeskoczył? Zeskoczyć to można z ostatnich dwóch schodków, a nie trzeciego piętra. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak perdolnou jak ten gościu, zeskakując z czegoś
  • Odpowiedz
  • 48
zeskoczył? Zeskoczyć to można z ostatnich dwóch schodków, a nie trzeciego piętra. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak perdolnou jak ten gościu, zeskakując z czegoś


@Basiura89: #!$%@? a jak małysz skakał to pewnie dmuchałeś do telewizora i nie zastanawiałeś się nad nazewnictwem
  • Odpowiedz
@Atreyu: jak Małysz skakał, to byłem na wycieczce szkolnej na koniec szóstej klasy w 2002 roku i jedyne dmuchanie jakie zaczęło mi wtedy przychodzić do głowy, to zdecydowanie nie te w telewizor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atreyu kojarzę sytuajcę, że kiedyś komuś z rodziny sąsiad mieszkający w takim 2-piętrowym bloku skoczył z 2. piętra i się zabił, więc się da. Co nie zmienia faktu, że idiotyczne skakać z niższych pięter. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Atreyu Typuniu drogi, słuchaj tego. Lublin. 11 piętro. Gość zabija swoją laskę (czy tam byłą) nożem. Skacze z balkonu z #!$%@? 11 piętra. #!$%@? się na drzewo pod balkonem i przeżył xD

Fakt autentyczny. I prawdziwy w dodatku.
  • Odpowiedz
@Atreyu: to trzecie to dość wysokie pewnie bo stara zabudowa. Tak jakby z bloku z 5 skakał. Swoją drogą ryzyko niezginięcia jest dość duże. Miałem kumpla, który w latach 90 skoczył z 2-go i też zginął. Też stara kamienica gdzie piętro miało coś koło 3,60m.
  • Odpowiedz