Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy podleczyl się psychicznie i zmienił nastawienie przez te lata nieobecności. Czy dalej jest takim samotnym toksycznym egoistą. Wydawał się inteligentny ale co z tego skoro nie był zdolny do pewnych zmian w swoim nastawieniu #dallasstudios
  • 12
  • Odpowiedz
@razem: to nie jest kwestia zmienienia nastawienia, seba ma jakieś spektrum autyzmu albo innej choroby psychicznej, której istnienia zawsze zaprzeczał jak mu ludzie to tym pisali mimo, że nigdy nie poszedł się zbadać, szkoda bo to inteligentny i kreatywny chłop ale przez brak pomocy i leczenia nie jest w stanie się w pełni realizować
  • Odpowiedz
  • 3
@blaszanydrwal_: tak tez to widzialem u niego cos z psychiką na bakierj. Gdyby jednak byl inaczej poprowadzony, leczony plus terapia behawioralna moze by mu sie udalo wyjsc na prosta i zarabiac w internecie takie sumy jakie chciał.
  • Odpowiedz
@razem: seba na taki stosunek do widzów jaki miał to i tak zarabiał bardzo dużo ale jemu zawsze było mało bo mając po 100 widzów porównywał się do izaka czy rocka co mieli po kilka tysięcy
  • Odpowiedz
@Larsberg:

specjaliści z zakopku #!$%@? już mi zdiagnozowali #!$%@? 150 chorób #!$%@? cieeekawe czy wy jesteście tam zdrowi #!$%@? wszyscy najmądrzejsi #!$%@? na tym #!$%@? zakopie siedzą
  • Odpowiedz
  • 2
@yylaminator: podetrzyj się bo popusciles. Te kilka filmików które mu się udało przez krótki fragment zycia nie czyni z niego nie wiadomo jakim showmanem xd nie mam potrzeby pokazywać się w internecie bo w IT mi lepiej niż przy obcowaniu z dzieciarnia i żebraniu o suby i donalejty więc nie wiem po co ten personalny wywód w moim kierunku. Zdania nie zmienię gdyby się ogarnął bo był toksyczny,niecierpliwy i odklejony psychicznie
  • Odpowiedz
@razem: Dallas był trudnym przypadkiem, do tego streamy pod koniec jego działalności już mu bardzo mocno zbrzydły, robił to by mieć te dodatkowe kilkadziesiąt ojro w miesiącu. Na pewno duża ilość troli na czacie, która tylko próbowała doprowadzić Sebę do odpału też nie pomagała.
  • Odpowiedz