Wpis z mikrobloga

I jak tam wykopki? troszkę mnie tu nie było, dostałem bana za mówienie prawdy bo w dzisiejszych czasach niewygodnym osobom zamyka się usta na siłę.

po pierwsze: beka że stópkarza i jego tagu #stobanowdlaruskichonuc

po drugie: zawsze kiedy łapie bana to mają miejsce śmieszne rzeczy, począwszy od wysadzenia na NS, wielu innych ważnych akcjach, skończywszy na rajdzie Jewgenja.
Tak czy siak jeśli łapie bana, to wiedzcie że zaraz #!$%@? się coś grubego.

po trzecie: jak tam dalej wiara w ostateczne zwycięstwo narodu wybranego? W tej chwili karty mają w rękach rosjanie ( nie pisz mi tu o moście krymskim, bo to są jakieś ostatnie podrygi junty rzeźników z kijowa).

prawdopodobnie startuje w tej chwili ofensywa tej śmiesznej i słabej, drugiej armii świata, ktora samymi minami zniszczyła te super zachodnie sprzęty które miały być wybawieniem i w ogóle po odbiciu Krymu jechać na Moskwę (Ukraińcy powiedzą że to i tak przez brak f16, tak myślę że że f16 też by posłali na te pola minowe ( ͡º ͜ʖ͡º) )

niestety walka do ostatniego ukraińca wciąż trwa, i wielu się tym jara, nie ma myśli o negocjacji, o pokoju, o ocaleniu wielu tysięcy mężów, ojców, braci, partnerów, dziadków i synów którzy codziennie kończą jako dwusetki lub cieżkie kaleki które wymagają opieki 24/7.

za kilka miesięcy Ukraińcy po prostu się skończą, skończy sie kroplówka z zachodu, i wtedy to się dopiero zacznie jazda, bo następni po Ukrainie jesteśmy my (manewry prigozyna na Białorusi tylko potwierdzają tą tezę że szykuje się prowokacja i próba potwierdzenia tej teorii o potężnym sojuszu i braterstwie nato)

Tak czy inaczej łykopku jak na moje (A mówię to od 24.02, nawet będąc przez kilka miesięcy niewyżytym ukrainofilem) do zobaczenia w okopie, ruscy prędzej czy później będą tu chcieli przydreptać ( jeśli nato podczas walki będzie tak samo spójne i dogadane jak podczas niektórych "manewrów" z przekazaniem natowskiego sprzętu to życzę powodzonka)

Tym o to akcentem kończę mój dzisiejszy wysryw, obserwując ten tag od początku myślę że podobne przemyślenia rodzą się w tych bardziej kumatych głowach, zrobcie rachunek sumienia, przemyślcie pewne sprawy, pomyślcie o bliskich i o tym co by było gdyby, nigdy nie znacie dnia ani godziny.

-putin ma raka zaraz umrze
-rosja upada, nie ma stali, czołgów, rakiet i w ogóle niczego
-sankcje działajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nawet tym nie handluj

#ukraina
  • 8
@ZenonArciszewski3127: po pierwsze żadnego ukraińca nie obchodzi to czy Putin albo jakiś jego pachołek ma raka. Po drugie idę o zakład, że Ukraina się jeszcze długo nie skończy. Po trzecie nie będzie żadnej wojny z NATO. Będzie następna dwa lata gówno zawody w wyciąganiu kacapów z wody w bachmuckim jeziorze.
za kilka miesięcy Ukraińcy po prostu się skończą


@ZenonArciszewski3127: w sumie nie śledzę twoich postów, ale jestem ciekaw czy czegoś równie idiotycznego nie pisałeś zeszłego lata Xd
Poza tym nie wiem czy jeszcze nie zajarzyłeś, ale obecnie Ukraińcy są na pozycji, która wyklucza ich szybkie pokonanie. Nie licz na operację Bagration 2. Serio.
@Micro-Jet
zeszłego lata to była jedna miłość-ukraina i ostateczne zwycięstwo
dzis troszeczkę zmądrzałem i dostrzegam więcej negatywów prania kacapa dla geograficznej okolicy naszego żywota.
Myślę i życzę Ci tego z całego serca żebyś w końcu zaczął myśleć poprawnie co jest tu i teraz, bo niestety cukier i superlatywy ukrainskim 200 i 300 nie pomagają ( ͡º ͜ʖ͡º)
t za podrygi kijowskich miłośników czarno czerwonych flag i ukrainskich miłośników wyniku równania 22+22 będziesz siedział i zdychał w okopie bo dudaszenko tak ci rozkaże


@ZenonArciszewski3127: "max za 2 lata" to i tak lepiej niż "od minimum 4 miesięcy". Bo Ukry walczą zamiast się poddać. Bo jeśli Ruskie będą mieć jaja zaatakować przy dużych stratach, to dlaczego mieliby się powstrzymać przy niewielkich.