Wpis z mikrobloga

"Do odważnych świat należy", "próba nie strzelba" i inne takie... Z pół litrowym Avikiem się powiodło to czemu z poniższym ma się nie udać? Fakt, kaliber cenowy inny ale co tam, jedziem...
Próba #rozbiorka następuje SAHRAA Fragrance Du Bois w cenie 27,30 PLN/ml (szkło 3,0) - potrzeba chętnych na min. 70 ml
Ze względu na sporą cenę mogę ogarnąć od 3ml lecz OLX wypada z gry (sporo paczek) - ale konkurencja nie śpi bo jest w tym miesiącu jakaś promocja na Paczkomaty InPostu i kurier z DPD dostarczy po taniości i Orlen Paka też ma przyzwoite ceny.
INFO dla fanów OUDU (i nie tylko ofc) - "...wszystkie zapachy mające w składzie Oud zawierają w 100% prawdziwy organiczny olejek Vintage Oud ze źródeł nie naruszających równowagi ekologicznej, posiadający certyfikat CITES. Olejek, który dodawany jest do perfum dojrzewa przez kilka lat..." - znalezione w sieci, mam nadzieję, że nie nakłamali :)
#perfumy
ZnUrtem - "Do odważnych świat należy", "próba nie strzelba" i inne takie... Z pół lit...

źródło: SAHRAA

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZnUrtem: ciekawe mnie historia nazwy, może zamówili hurtem butle a dopiero później skapli się, że jest literówka bo miała być sahara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak dojdzie do skutku to możesz liczyć u mnie 5ml :D

  • Odpowiedz