Wpis z mikrobloga

Niestety obejrzałam filmik o zajściu w #poznan

Jak ktoś z Was powie coś złego na tą Julię, tylko dlatego ze jest piękna, to niech płonie ze wstydu, gdy zda sobie sprawę z własnej głupoty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dziewczyna przeżyła koszmar, który będzie się za nią ciągnął całe życie. Stracila kogoś kogo kochała, ktoś kogo dawniej kochała okazał sie totalnym zwyrodnialcem i na jej oczach się odstrzelil. Jak już kiedyś otrząśnie się z żałoby, to pewnie długo nie będzie w stanie wyjść normalnie do lokalu a petardy będą ja napawały przerażeniem. Jak ona ma kiedykolwiek poczuć się bezpiecznie, skoro w centrum miasta, w biały dzień spotkał ją koszmar.

Biedna dziewczyna, próbowała tak ratować narzeczonego do końca, mimo ze nie wiedziała czy jej napastnik tez czegoś nie zrobi ()

#poznan
  • 58
@visas Tak jak mówiłam - nie spotykam się, a twoje porównanie nie jest w ogóle trafne. Nie mogłoby dojść ani do jednej, ani do drugiej sytuacji, bo 1. aktywności omawia się przed, więc nie ma możliwości na "coś więcej", 2. zwrotów pieniędzy także nie ma, takie coś nie istnieje w tej branży i z tym się trzeba liczyć. Zawsze się to też wygłasza w zasadach. Jeśli więc by się tak stało, to
nie traktuj jej komentarzy poważnie, ktoś tu próbuje być edgy "pick me" girl i się przypodobać przegrywom po prostu xD


@fuechsinn: Przeciez to jakis ewidentny troll z falszywym paskiem.

Czarna lista i po sprawie.

Ale nie podoba mi sie operowanie terminem "pick me girl", kojarzę że niektore kobiety wysmiewaja w ten sposob laski, ktore są po prostu normalne wobec mężczyzn.

Dziewczyna przeżyła koszmar, który będzie się za nią ciągnął całe życie