Wpis z mikrobloga

Ludzie tutaj na wykopie piszą, emocjonują się najpierw o jakiejś blondynie z Grecji, rozbitym autem gdzie łapiduszki nie mają co zbierać po denatach, jakimś psycholem co myślał że jestem kowbojem z Poznania. W międzyczasem szukają ruskich onuc na wykop. Lecz to ja jako #przegryw jestem winny chyba w każdej sprawie, albo w nią zamieszany, mimo tego że sam nie wiem o co do końca im wszystkim chodzi. A jedyne co robię to od rana do wieczora na osiedlu deweloperskim wiercę otwory pod puszki, i myślę czy mi na jutro otwornica starczy, czy janush musi kupić nową. Bo jak mu za wczasu nie powiem, a się spali, i nie będę miał na zmianę to będzie kwas, i janush będzie krzyczał że ja nie podumał. A jeszcze spadnę niżej w hierarchii januszeksu, przez co mogą mnie czekać bardziej wyrobnicze prace...
T.....e - Ludzie tutaj na wykopie piszą, emocjonują się najpierw o jakiejś blondynie ...
  • 5
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: jakieś kilkanaście dni temu była jeszcze afera lodowa, w której normickie wykopki też znalazły pretekst, by dopiec przegrywom twierdząc, że to tylko my ten jad sączymy w tamtym wątku, bo zazdrościmy, a w rzeczywistości większość przegrywów miała tę sprawę w czeluści dupy, jak i każdą normicką aferę zresztą. Pamiętam, że aż musiałem wrzucić tag opener na #czarnolisto.

Na swój sposób intrygujące i szokujące jest to, jak bardzo oni sobie
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Ja przeżyłem tyle takich afer że już nawet nie chce mi się czytać żadnego artykułu na ten temat.

Nic sobie nie robię z obronności granic
Liderów wszystkich partii dosłownie mam za nic
Nikt mnie nie wyciągnie z lasu na ulicę
Bym kamieniem rzucił w jakąś ladacznicę

Daleko za lasem o wartościach mówią
W pianie na ustach wartości się gubią
Tu piana w szklance cichutko opada
Słońce między drzewa powoli zapada
PawelW124 - @TrzyGwiazdkiNaPagonie: Ja przeżyłem tyle takich afer że już nawet nie ch...
  • Odpowiedz