Wpis z mikrobloga

Policjanci strzelają sobie w głowę na komendzie - wykopki - nie no spoko, jak tam leci w pracy? Chlop po wyższych studiach po zawodzie miłosnym zabija typa i siebie, wielka imba xD

Ludzie którzy piszą takie rzeczy, sami się nadają na obserwację psychiatryczną. Nie ma możliwości kontrolowania kogoś 24/7. Dziś w Polsce jest bardzo trudno dostać pozwolenie na broń, więc ten ktoś musiał przejść bardzo rygorystyczne testy.

Do tego co to za różnica czy zrobił to bronią, tak było łatwiej, inaczej użyłby pewnie innego sposobu, czy to nóż czy to pojazd. A może by sobie nawet ogarnął gnata czy tam jakąś broń czarnoprochową. Możliwości do robienia zła jest wiele. On po prosu sięgnął po to co miał pod ręką i było najłatwiejsze.

Jeżeli ktoś jest absolutnie normalny, to nie znaczy że pewnego dnia ze względu na jakieś bodźce mu nie odwali i nie zrobi komuś krzywdy, to są rzeczy na które nikt nie ma wpływu. I jak takich kontrolować, i jak takim zabierać np prawa jazdy?

Dziś ludzie po alkoholu zabijają więcej ludzi, i to jest realny problem.

#poznan
  • 13
  • 0
@Don_Bandolero: Ale co to ma za znaczenie, ja spytałem Ciebie ile według Ciebie ma to trwać. Obecnie pierwszy etap to 3 miesiące, tam jak jesteś odklejusem to Cię od razu odstrzelą, bo na strzelnicy nikt czuba nie będzie trzymał.

Potem dostajes badanie lekarskie ktore jest wazne 3 miesiace, i zwzowlenie na rok, ktore zeby utrzymac musisz brac udzial w zawodach strzeleckich. Do tego na zakup broni czekasz 30 dni, bo musza
Nie ważna jest długość procesu tylko sito do odsiania debili. Chyba nigdzie nie działa to idealnie, więc odp na Twoje pytanie brzmi: nie wiem.
Ja mam pozwolenie i uważam że nie było trudno jak na narzędzie którym można zrobić taki #!$%@? jak w Poznaniu
@RafDan: jakie obchodzenie wytycznych? xD Oświadczenia o niekaralności? Czy może orzeczenia lekarskiego, że można się posługiwać bronią czy może orzeczenia psychiatrycznego, że nie #!$%@? się kogoś albo siebie jak ten debil z wczoraj?
Skoro masz problem z takimi rzeczami i chcesz je obchodzić to bardzo się cieszę, że ten płot jest dla Ciebie nie do przeskoczenia.
  • 0
@raven4444: Napisałeś że ogarnięcie jest proste, nawet dla kogoś kto ma "więcej niż 3 uzwojenia w głowie" brzmi to jakby przypadkowy menel z ulicy mógł sobie to załatwić skracając procedury. Wyżej napisałem jak to wygląda w skrócie, i Ty na to odpowiedziałes, więc chętnie się dowiem jak się obchodzi 3 miesięczne staże, badania lekarskie, udziały w zawodach aby utrzymać licencje itp.

Jak widzę te populistyczne gadki jak to każdy może sobie
@RafDan: dobra widzę, że rozmawiam z fanem famemma więc z automatu nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku. Jak dla Ciebie badania lekarskie i psychologiczne, szkolenie, które trwa te 3 miesiące to jest coś tak trudnego i skomplikowanego to naprawdę nie masz nawet tych 3 uzwojeń. A dobra, po co tu tracić czas, wyjdź z domu a zobaczysz, że wiele rzeczy wymaga orzeczeń lekarskich, jak i szkoleń, które trwają trochę czasu. I
  • 0
dobra widzę, że rozmawiam z fanem famemma więc z automatu nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku.


@raven4444: oho Pan lepszy gatunek sie trafil xD Ego w kosmosie bo chłop na tagu koty ma respekt od kocic z piwnicy xD Bo Ty ogladajac rozrywke oczywiście sluchasz muzyki powaznej a nie glupoty na odmóżdżenie xD Idz powiedz to samo Joannie Jędrzejczak, Borkowi, Gamrotowi albo Kawulskiemu.

Kocham takie populistyczne samozaorania.

Przygarnął potężny wykopek z