Wpis z mikrobloga

Przypomnijmy sobie jak 90% wykopu kilka tygodni temu wyobrażało sobie pobudkę w niedzielę:
-koniec wojny ukraińsko-rosyjskiej
-Putin powieszony
-Królewiec polski
-NATO interweniuje w Rosji
-na Białorusi opozycja przejmuje władzę
-Gruzja odzyskuje Osetię
-część terytoriów Rosji ogłasza niepodległość

Niedziela po przebudzeniu:
-na obiad rosół i schabowe.

#rosja #wojna #bekazpodludzi #ukraina
  • 53
@mial85: Przepraszam ale zaznacz mi zdania, które są w formie oznajmującej, poniższe informacje bo jak widzę to ludzie snują przypuszczenia w swoich komentarzach.

-koniec wojny ukraińsko-rosyjskiej

-Putin powieszony

-Królewiec polski

-NATO interweniuje w Rosji

-na Białorusi opozycja przejmuje władzę

-Gruzja odzyskuje Osetię

-część terytoriów Rosji ogłasza niepodległość


Wyjdzie w praniu

Byłoby

Jakby

dawać (czyli oczekiwania wobec przyszłości)


Rozumiem że język polski nie jest twoim ojczystym?
@Little_Makak: chciałeś dowody na to, że taka narracja była, to Ci je przedstawiłem, kto powiedział że narracja musi być w formie oznajmującej? Wiadomo, że będzie zazwyczaj w formie przypuszczenia, bo nikt z nas nie wie co się zdarzy, wszyscy tylko się domyślamy na podstawie informacji, które mamy

A co do mojego języka to polski jest moim ojczystym językiem, ale dostaję po 25 komentarzy na które staram się odpowiadać plus jeszcze muszę
a słyszałeś jełopie o czymś takim jak domniemanie w narracji?

@mial85: Nie, ale z chęcią posłucham. Serio bo znów jak typowy jełop z 0 IQ postawiłeś lustro i myślisz że jesteś qurwa mądry. Opowiadaj co to jest bo pierwsze słyszę. Ja ci udowodniłem że jeżeli ktoś coś przypuszcza to może się to nie zdarzyć i przypuszczenie nie jest z tym sprzeczne. A ty co chcesz przez to powiedzieć?
@mial85: To że zdanie

rosja już upadła xd

to nie to samo co

mam nadzieje że to będzie koniec rosji.


Powtarzam pytanie

a słyszałeś jełopie o czymś takim jak domniemanie w narracji?

co to qurwa znaczy? bo serio nic nie rozumiem. To zdanie ma jakikolwiek sens?
@Little_Makak: dobra #!$%@? ale tematem było to że wiele wykopków wyobrażało sobie że wkrótce może być:
-koniec wojny ukraińsko-rosyjskiej
-Putin powieszony
-Królewiec polski
-NATO interweniuje w Rosji
-na Białorusi opozycja przejmuje władzę
-Gruzja odzyskuje Osetię
-część terytoriów Rosji ogłasza niepodległość

po czym ty kłamiesz że nie było takich wpisów a ja Ci podałem na tacy że łżesz jak pies a Ty teraz się wykręcasz i podajesz jakieś #!$%@? przykłady z dupy
@mial85: #!$%@?, udowadniam ci że nikt tak nie pisał, to ty twierdzisz co innego i udajesz głupszego niż jesteś. I na sam koniec wymyślasz, #!$%@? WYMYŚLASZ sobie jakiś slogan, do którego podajesz NIE DZIAŁAJĄCY link do definicji xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Little_Makak - @mial85: #!$%@?, udowadniam ci że nikt tak nie pisał, to ty twierdzisz...

źródło: pobierz (1)

Pobierz
@Little_Makak: Domniemanie
Edytuj
Domniemanie, rozumowanie lub wniosek przez koniekturę (ractocinatio) oznacza pozornie błędną narrację, która powoduje sprzeciw odbiorcy i skłania go do wyciągnięcia wniosków zgodnych z założeniami autora. Amplifikację przez domniemanie należy więc zakończyć niespodziewaną puentą. Najbardziej znanym przykładem tego sposobu amplifikacji narracji było – przytaczane w podręcznikach – przedstawienie wielu faktów świadczących o odwadze i męstwie Galów, które prowadziło do puenty o niezwykłej roli jaką odegrał Juliusz Cezar. Narracja taka
@Little_Makak: pytałeś o domniemanie w narracji to dostałeś

definicja domniemania:

1. «domysł lub przypuszczenie»
2. praw. «uznanie istnienia niestwierdzonego faktu na podstawie innych faktów, których istnienie jest stwierdzone»
domniemać — domniemywać «domyślić się czegoś lub przypuścić coś»
domniemany «oparty na przypuszczeniu, a nie na stwierdzonych faktach»

jak widać z naszej dwójki to Ty jesteś głupi
@Little_Makak w którym miejscu mi się cokolwiek pomyliło błaźnie? póki co to tylko ty wszystko przekręcasz, pierd0lisz od rzeczy i nie wiesz czym jest definicja w słowniku, ty chcesz chłopczyku ze mną w dyskusję wchodzić? zostałeś zaorany i zgaszony jak kiep na czole
@mial85: Kiepy na czole to ci madka gasiła może dlatego taki tępy jesteś. Ludzie pisali o swoich nadziejach i przypuszczeniach a ty to zinterpretowałeś, że wszyscy myślą że rosji już nie ma, bo 2 tys. najemników się zbuntowało. No sory tak to wygląda.