Wpis z mikrobloga

#famemma #przemysleniazdupy Marzy mi się, żeby ten świat influenserow #!$%@?ł się na ryj I te zakłamane #!$%@? poszły do uczciwej roboty w końcu, nie mieszały lebkom w głowach, nie promowali #!$%@? i nie demoralizowali, nie moralizowali więcej ludzi. Co poszło nie tak, że w 21 wieku takie zjeby są autorytetem dla młodzieży? / głupie dupy, które nie mają światu do zaoferowania nic oprócz zdjęć swojej dupy dostają walki za grube siano, są promowane i ich profile typu onlyfans, gdzie spermiarze i podludzie wgl płacą im za zdjęcia (xDD ja #!$%@? xDD) - te na tych instagramach pokazują życie jakies wyimaginowane w większości, najgorzej hak jeszcze próbują udawać oświeconych i właśnie między tymi #!$%@? zdjęciami wklejają swoje mądrości, do których wgl nie mają odniesienia w zyciu xD - następnie sa chronione przez 8ch kolegów typu Szeliga (przykład tylko) który też probowal być kouczem i mentorem, a jest zwykłym #!$%@? do szczania i tak sobie na wzajem walą kite o te zasięgi i raczka, rączkę myje, hajsy się kręcą, a debile to łykają, jeszcze tego bronią. Tfuu.
XYZ91 - #famemma #przemysleniazdupy Marzy mi się, żeby ten świat influenserow #!$%@?ł...
  • 3
@XYZ91: w ogóle ten cały przemysł influesingu to jest tak potrzebny do życia jak komary na świecie. Jak się internet rozwijał to się śmieszne filmiki nagrywało by kolegów z klasy rozbawić i rodzinę. A teraz ludzie, którzy robią tego typu rzeczy,, zawodowo" trakuje się jak bożków z niezwykłym talentem. Do tego każde #!$%@? zachowanie nazywa się robieniem ,,contentu". najlepiej kosztem zwykłego człowieka na ulicy który nie ma obowiązku nawet na takiego
@XYZ91 no bo Fazi z pokolenia wyżej to jest idealny wzór do naśladowania i dowód na to, że kiedyś było pod tym względem lepiej xDD