Wpis z mikrobloga

Mireczki jeśli możecie to wpłaćcie, lub udostępnijcie zbiórkę kolegi, akurat dzisiaj ma urodziny i walczy z raczyskiem już dłuższy czas. Jest to ponowna zbiórka. Cały opis jest w linku - Zbiórka
Kolega znany jest pod pseudonimem DQ. Grał na perkusji w takich zespołach jak Blaze of Perdition, czy Mord'A'Stigmata, oraz innych.
Z powodu choroby pojawiły się też problemy finansowe, co niestety uniemożliwiało mu dalsze leczenie.

#zbiorka #pomocy #muzyka #blackmetal #metal
  • 2
@iTuTego: ja już tam jakiś czas temu wpłaciłem, bo wszystkie te kapele to sztos.
To smutne, że w sumie ta zbiórka stanęła już jakiś czas temu. Ale to tylko rak u chuopa a nie terapia albo ratowanie pieska.

Jak to faktycznie twój kolezka to uściśnij jego prawicę i niech walczy, black metal jest wojną.
@StrongSilentType dzięki w imieniu Michała. Pochodzimy z jednej miejscowości i znamy się od młodego kuca. Część z tych osób to zwykle faje i pety, ale on zawsze był dobry gość, zresztą tak samo jak dobrym jest muzykiem. Szkoda bardzo, jak tylko będę miał okazję to uścisnę, choć mieszkamy z Michałem spory kawałek od siebie, więc rzadko jest okazja.
pozdrawiam Cię :)