Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako 36 letni prawiczek z własnym trzy pokojowym mieszkaniem w Warszawie bez kredytu (odziedziczyłem) oświadczam, że jeśli mam jakieś szanse, to tylko u dwóch typów #rozowepaski, które reprezentują takie myślenie:

1) „raaaany jaki on jest odpychający, jest brzydki, niski (177 cm) i chudy (60 kg), do tego zarabia grosze, no ale ma mieszkanie, i żadna go nie chce, więc nie będzie zdradzał, bo nie będzie miał z kimś, i daje jakieś poczucie bezpieczeństwa z tym mieszkaniem. Najgorzej będzie z seksem i w ogóle ze zmuszaniem się do przebywania z nim. Trudno, najwyżej podczas zbliżeń będę wyobrażać sobie, że bzykam się z jakimś moim ex, który mnie poobracał i olał dla młodszej, i będę mu dawała od tyłu i po ciemku, żeby nie widział mojego grymasu pogardy.”


I drugi rodzaj.

2) „jestem już stara, nikt kogo uważam, za lepsze opcje od tego #przegryw’a mnie nie chce, a boje się być sama, więc albo on albo samotność… no trudno będę się zmuszała do przebywania z nim… a gdy pojawi się ktoś lepszy to go kopnę w dupę.”


Ehhh już lepiej być sam niż z takim potworem jak to opisałem wyżej.


#oswiadczenie #blackpill #redpill #takaprawda #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wchodzenie w związek w 2023 r. to samobójstwo. Teraz to tylko chad wyprany z emocji uprzedzający ruch kobiety może czuć się bezpiecznie.

Wchodzisz w związek z kobietą i potem płaczesz - miej pretensje do siebie a nie laski, bo blackpill został już udowodniony, można co najwyżej dyskutować o szczegółach.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Prezentujesz podejście do związku takie samo jak te dziewczyny, w ogóle to prezentujesz idealnie przyczynę dlaczego demografia leży i kwiczy. Nie wspomniałeś o najważniejszej rzeczy, nawet nie zasugerowałeś o niej. Żyjesz takim utopijnym obrazem posiadania kobity i przez to nic ci nie pasuje, media zniszczyły ludziom mózgi. W twojej głowie jest obraz matki boskiej kineskopowej z komedii romantycznej, a żeby takie coś uzyskać to trzeba spełniać wiele warunków
  • Odpowiedz