Wpis z mikrobloga

Jednocześnie najlepsza, a zarazem jedna z najbardziej bolących mnie nocy, to jaki panuje tu klimat jest nie do opisania. Dziś zero normictwa póki co, czasem jeżdżą w oddali jakieś julkowozy, któremu to tata kupił oskarowi. Siedzę tu i patrzę w dal, lekki przyjemny wiatr, odgłos świerszczy, piękny widok. Co czuje patrząc w dal? Dziwny spokój, a także ukryty w tym spokoju ból istnienia.. Takich nocy jak ta jest mało, czas ucieka, życie przemija, młodość mija, już minęła. Stary ja, postać tła patrząca w dal wyobraża sobie jak wygląda tam życie. Przecież tam żyją ludzie, bawią się, korzystają z życia i letnich nocy jak ta, a ja suszę umysł z błędnych myśli będąc tu, mimo że nadal odczuwam ten „dziwny ból”.. #przegryw #depresja #samotnosc #feels
DamianeX1X - Jednocześnie najlepsza, a zarazem jedna z najbardziej bolących mnie nocy...

źródło: IMG_7962

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 1
@Damasweger: nie tylko zdzieszowice widać, poza tym to tak, jest tam sporo normictwa. Dla człowieka takiego jak ja, który nie zaznał dużego miasta, to i nawet w takiej dziurze jest życie.
  • Odpowiedz