Wpis z mikrobloga

#przegryw Na subreddicie ktoś z osobowością unikającą pisał, że skoczył z okna po to, żeby złamać nogę i nie musieć iść na imprezę klasową. To naprawdę niezwykle brutalne zaburzenie...
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@acodinmasters: Skoczył po to, żeby nie iść i tyle, po prostu głupi pomysł, ale jak chcesz, to sobie dopowiadaj historie, wolna wola xD Zresztą Avpd raczej się wyklucza z chęcią atencjonowania się przed cała szkołą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Brutalne. Mógł wymyślić po prostu jakąś chorobę, chyba tak byłoby łatwiej, no ale nie znam okoliczności.

Ja w tym roku miałem wesele, ale nawet matka sama mówiła do ojca, że nie ma sensu mnie ciągnąć, bo "będę siedział i się nic nie odzywał". Gdyby mnie zmusili na pojechanie na nie, to prawdopodobnie bym uciekł z domu, tam byłaby totalna kompromitacja cwela.
  • Odpowiedz
@Rimbolo: w czasach szkolnych kiedyś celowo we mgle ominąłem most i wjechałem rowerem do rzeki. po powrocie do domu liczyłem na to że nie będę musiał tego dnia iść już do szkoły którą omijałem jak tylko mogłem. wiele razy schodząc po schodach prowadzących do domu wyobrażałem sobie że tak się przewrócę aby sobie coś złamać. np, nogę

jakoś tak wyszło po latach że zacząłem się leczyć psychiatrycznie i doprowadzili mnie do
  • Odpowiedz