Wpis z mikrobloga

Pięknie Ziobro wkopał Dudę, wypuścił neo-nazistkę i wywarł presję na jej ułaskawienie.

Co teraz ma zrobić Duda? Ośmieszy nasz kraj na scenie międzynarodowej uniewinniając słusznie skazanego przestępcę, który nie ukrywa swoich nazistowskich sympatii czy jednak kazać jej wracać do więzienia odsiedzieć wyrok i narobić sobie wrogów u psycho-prawicy?

Może to jednak początek koalicji Konfederacji z Solidarną Polską?

#bekazpis #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazpisu #neuropa #polityka
Clefairy - Pięknie Ziobro wkopał Dudę, wypuścił neo-nazistkę i wywarł presję na jej u...

źródło: 0892554093b727500343ad1aff1f35333b92912e3064e6a1f6d262c998554e29,w800

Pobierz
  • 12
@Clefairy zależy co powie Prezes, myślę jednak, że każe mu ułaskawić aby pozyskać dla ZJEPu głosy skrajnej prawicy, aby nie głosowała na Konfę, a TVP już wytłumaczy elektoratowi, że to porządną dziewczyna głęboko wierząca katoliczka, prześladowana przez lewactwo i kastę za swoją walkę z grzechem sodomskim.
zależy co powie Prezes, myślę jednak, że każe mu ułaskawić aby pozyskać dla ZJEPu głosy skrajnej prawicy, aby nie głosowała na Konfę, a TVP już wytłumaczy elektoratowi, że to porządną dziewczyna głęboko wierząca katoliczka, prześladowana przez lewactwo i kastę za swoją walkę z grzechem sodomskim.


@galicjanin: Nie sprzedasz hordzie babć że wyrywanie torebek jest ok. Jeszcze jakby karynisko kiblowało za pobicie lub zniszczenie mienia by przeszło - ale słowa "torebka" i
@pogromca_krasnali: jeśli powiesz, że to pobożna katoliczka walczyła z sodomitką i lewaczką jeszcze jak w obronie wiary i moralności, to babcie usprawiedliwiłyby nawet zabicie tej lewaczki, nie doceniasz ich fanatyzmu. Niestety PiS już chyba nie zejdzie poniżej 30 % co by się nie działo, KO o ile nie wchłonie Trzeciej Drogi też nie przebije szklanego sufitu 30 %, a Konfederacja jest raczej w sondażach niedoszacowywana niż przeszacowywana, więc prawdopodobnie powtórzą wynik
jeśli powiesz, że to pobożna katoliczka walczyła z sodomitką i lewaczką jeszcze jak w obronie wiary i moralności, to babcie usprawiedliwiłyby nawet zabicie tej lewaczki, nie doceniasz ich fanatyzmu


@galicjanin: Zabicie tak, gdyż większość babć nie miała w swoim otoczeniu kogoś kto został zabity, ale już wyrywanie torebek to ich osobiste doświadczenie z lat przedunijnych.

Konfederacja jest raczej w sondażach niedoszacowywana niż przeszacowywana


@galicjanin: Słyszałem to w 2015 roku, a
@pogromca_krasnali Chciałbym aby tak było z tą Konfą, ale jednak mam złe przeczucia. Według mnie PiS minimalnie na pierwszym miejscu, KO bardzo wysokie poparcie, ale drugie miejsce, trzecie miejsce Konfederacja, a Trzecia Droga (o ile nie przyłączy się do KO) i Lewica ledwo ponad próg wyborczy i rząd PiS - Konfa.