Wpis z mikrobloga

neuropa wałkuje temat laski co ją skazali na 3 lata za straszny rozbój tęczowej torebki, więc pozwolę sobie przypomnieć historię niewygodnego dla platformy dziennikarza, którego wrobiono na podstawie pomówień koronnego w jakąś pomoc w przemycie narkotyków i zamknięto w areszcie na 40 miesięcy, bez żadnego wyroku, by na koniec uniewinnić i za ponad 3 lata pierdla nadać śmieszne odszkodowanie, mniejsze niż sądy obecnie przyznały 'babci' Kasi' za jeden dzień w areszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #neuropa #bekazlewactwa
Towarzysz_Pawulon - neuropa wałkuje temat laski co ją skazali na 3 lata za straszny r...

źródło: temp_file7702787452724572060

Pobierz
  • 26
@ItsGrN przede wszystkim istnieje domniemanie niewinności, było od razu wiadomo że nie ma żadnych dowodów na to, tylko zeznania Haniora, któremu platformiany prokurator kazał pogrążyć Maćka, bo ten był jednym z czołowych przeciwników Tuska wśród kibiców Legii.

ogólnie nie wiem co ostatecznie z tą laską było bo każdy gada co innego, ja uważam że zasłużyła na ułaskawienie przez prezydenta a wymiar kary okoliczności i niektaralność wcześniejsza powinny być w tym wypadku wystarczającym
@Towarzysz_Pawulon: może nawet wyrwać pudełko zapałek za 50 gr, nie ma większej różnicy. Nie mam na to ochoty.

3 lata zwykle zapadają w przypadku:
Recydywy
Braku skruchy

Tacy ludzie nie są do niczego potrzebni a ordo iuris swoimi działaniami zachęca do popełniania przestepstw.

Natomiast, wracając do instytucji aresztu tymczasowego, w takiej formie przetrzymywanych przez prokuraturę osób jest obecnie kilkukrotnie więcej niż jeszcze 8 lat temu.
@dqdq1 ziom ale nikt nie ma problemu z instytuacją aresztu tymczasowego ale nie może takie coś trwać ponad 3 lat, zwłaszcza w takiej wątpliwej gówno sprawie

Tacy ludzie nie są do niczego potrzebni a ordo iuris swoimi działaniami zachęca do popełniania przestepstw.


laska miała 23 lata i nie była nigdy skazana więc o recydywie nie ma mowy.

no ale z kim ja gadam jak uważasz że spuszczenie komuś #!$%@?, co może skutkować
@Towarzysz_Pawulon: w długoletnim areszcie tymczasowym, trwającym ponad 2 lata przebywa obecnie kilk razy więcej osób niż jeszcze 8 lat temu. Możesz oczywiście znaleźć jakies usprawiedliwienie.

Wystarczy brak wyrażenia skruchy- jeśli stwierdziła ze nadal będzie napadać ludzi na ulicy to należy ja odizolować od społeczeństwa.

I nie, nie ma prawa wyrywać ludziom na ulicy żadnej rzeczy, polskie prawo kwalifikuje to jako napaść. Chyba ze ty uznajesz wyrywanie ci rzeczy za normalne to
@dqdq1 poproszę źródło o tym areszcie, tak czy inaczej przecież ja żadnej z tych rzeczy nie pochwalam

nie spotkałem się nigdy z wiadomością o niewyrażenia skruchy, tak samo jak w przypadku typa od napaści na ciezarowke
@puffpuff ci kibole są akurat ważną kartą przetargową każdych wyborów, ludzi sympatyzujących z legią jest wg badań 6mln, kibicami wiadomo dużo mniej, ale nadal mówimy tu o kilkuset tysiącach osób wśród których jest zawsze duża frekwencja na wyborach.
@Towarzysz_Pawulon: dzień w dzień walicie posty na PO i mitycznych lewaków. Każda bzdura jest plusowana w gorące. A jak PiS #!$%@?, jak dziś ze zwolnieniem laski, która została skazana na najmniejszy wymiar kary i to zwolnieniem przez typa, który ten wymiar kary ustalił to i tak atakujecie mitycznych lewaków.

To, że ona została skazana na 3 lata to wina tylko i wyłącznie PiSowców. Pisowska prokuratura ją oksarżyła, a pisowski sąd skazał
@Ogau bardziej niż skazanie tej laski mi przeszkadza to że który bił tego kierowce po ryju nie dostał żadnego wyroku bo to niską szkodliwość społeczna xD

i to wyrok sądu który nie należy do PiSu.

a jeśli chodzi o mnie to ja po prostu zwalczam Tuska, gdzieś jak miałem 10 lat to pierwszy raz go znienawidziłem i to mi zostało do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Towarzysz_Pawulon - @Ogau bardziej niż skazanie tej laski mi przeszkadza to że który ...
@Towarzysz_Pawulon: kibicowski półgłówek xD No ale nikogo mądrego się spodziewam przecież nie mogłem na stanowisku trolla konfederosji

bardziej niż skazanie tej laski mi przeszkadza to że który bił tego kierowce po ryju nie dostał żadnego wyroku bo to niską szkodliwość społeczna xD


@Towarzysz_Pawulon: i nagle dzisiaj cię naszło na napisanie o tym? Godzinę przed tym, jak naszło na pisanie szanownego kolegę z biurka obok @Ktore_to_juz_konto No co za przypadek (