Wpis z mikrobloga

@arahooo: ja oglądałem. I sezon kapitalny, bardzo polecam. Budowanie historii trochę jak w DTS (co akurat w tym przypadku aż takie złe nie jest).
Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak trafili z postaciami w tamtym dokumencie, które teraz akurat piszą historię w trakcie aktualnego TDF. Pogacar czy Vinegaard to wiadomo, ale Gaudu, Powless, Jakobsen czy Philippsen odgrywają ważne role teraz.
@arahooo: przyjemnie się to oglądało, ale chyba bardziej wolę pierwsze dwa sezony dokumentu o Movistarze, ale Unchained stoi wyżej od 3 sezonu o Movistarze.

Jak oglądałeś TdF to najważniejsze momenty znasz, a tutaj mam wrażenie, że zostało to trochę spłaszczone, ale mimo to, nie uważam tego jako stratę czasu.
@sberatel: @w00nski @Kexu Dzięki za opinie. Właśnie obejrzałem pierwsze cztery odcinki, bardzo mi się podobało. Jest pare fajnych zakulisowych scenek - np reakcja ludzi w busie Jumbo Visma na ten etap gdzie Vingegaard niby oderwał się przed metą od Pogacara, ale tamten potem jednak wrócił i wygrał etap - reakcja busa Jumbo mistrzowska. Fajnie się też poznawało charaktery dyrektorów sportowych poszczególnych teamów, to jest coś czego nie wiedziałem wcześniej (np. to,